Conga Rockstar 5500 Hurricane Ergotwice Animal

Conga Rockstar 5500 Hurricane Ergotwice Animal
Tyčový vysávač Cecotec 3v1, 630W, 180aW, 90 min, 3 režimy, displej, Ergo Flex
Cena vrátane DPH
299,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Conga Rockstar 5500 Hurricane Ergotwice
Výrobca

Conga Rockstar 5500 Hurricane Ergotwice AnimalConga Rockstar 5500 Hurricane Ergotwice AnimalConga Rockstar 5500 Hurricane Ergotwice AnimalConga Rockstar 5500 Hurricane Ergotwice AnimalConga Rockstar 5500 Hurricane Ergotwice AnimalConga Rockstar 5500 Hurricane Ergotwice AnimalConga Rockstar 5500 Hurricane Ergotwice AnimalConga Rockstar 5500 Hurricane Ergotwice AnimalConga Rockstar 5500 Hurricane Ergotwice Animal


· Force Sonic vysávanie so sacím výkonom až 180 aW, technológiou cyklónu a najmodernejším digitálnym motorom.
· Výdrž batérie až 90 minút s Li-Ion batériou 3 000 mAh.
· 3 režimy vysávania: Eco, Turbo a Auto.
· Digitálny displej zobrazuje aktuálnu kapacitu batérie, režim vysávania, úroveň sacieho výkonu a iné.
· Kefa Pet Beauty Care jednoducho vyčeše a povysáva srsť domáceho miláčika.
· Ergo Flex flexibilný ohybný kĺb.
· 2 hlavné kefy Jalisco.


Nezľakne sa vysokých kobercov ani čalúnenia
Technológia Force Sonic prináša maximálny výkon až 630 W. Sací výkon je maximalizovaný systémom Typhoon až na 180 aW*. Cyclonic System ponúka extrémne čistenie aj tých najzložitejších materiálov, akými sú vysoké koberce alebo švy na sedačke. Vďaka tomu bude váš domov vždy dokonale čistý.
* Podľa skúšok vykonaných v súlade s článkom 5.8 normy IEC 62885-4:2020.


Dostane sa do každého záhybu domácnosti
Dopredu, dozadu, do strany, do kruhu alebo zákruta. Vďaka dvom flexibilným kĺbom čistiacej hubice sa vysávač Conga Rockstar 5500 Hurricane Ergotwice Animal dostane do každého kúta i zákutia domácnosti.


3 režimy vysávania
Tyčový vysávač Conga Rockstar 5500 Hurricane Ergotwice Animal ponúka režimy Eco, Turbo a Auto. Vyberte si ten, ktorý najviac vyhovuje vašim potrebám alebo to nechajte na inteligentný automatický režim. V automatickom režime vysávač pomocou senzorov rozpozná množstvo znečistenia a sám prispôsobí výkon vysávania.

90 minút hĺbkového čistenia
Povysávajte celý dom bez dobíjania. 33,6 V Li-Ion batéria s kapacitou 3 000 mAh umožní až 90 minút* nepretržitého vysávania a plné nabitie za 4 – 5 hodín. Tyčový vysávač stačí vložiť do jeho držiaka, ktorý slúži aj na jeho nabíjanie.
*V režime ECO bez motorizovaného príslušenstva.

Neprekonateľné duo
Dve kefy Jalisco motorizovanej hubice maximalizujú čistiaci výkon a efektívne čistia všetky typy povrchov. Všesmerová hubica umožňuje čistiť krúživými pohybmi a tiež pohybmi do bokov. Vďaka tomu odstránite všetky nečistoty tým najpohodlnejším a najrýchlejším spôsobom.

Najlepší spojenec vášho maznáčika
S príslušenstvom Pet Beauty Care jednoducho vyčešete a povysávate srsť vášho miláčika ako nič. Vyčesaná srsť sa dostane priamo do zásobníka vysávača a nie na podlahu vášho domova.

Dokonalá filtrácia
Cyclonic System je najmodernejšia technológia a dokonale odsáva a oddeľuje častice pomocou odstredivej sily. Počas celej životnosti si zachováva maximálnu účinnosť. Odstredivá sila oddelí väčšie častice od menších a drobné prachové čiastočky a alergény následne zachytia dva vysoko účinné filtre.


POPIS FUNKCIÍ
Popis funkcií tyčového vysávača Cecotec 08432 Conga Rockstar 5500 Hurricane Ergotwice Animal:
· Batériový vysávač 3v1: Tyčový vysávač, elektrická metla a ručný vysávač.
· Brushless Technology: Najmodernejší digitálny bezuhlíkový motor zabezpečí vyšší výkon, nižšiu hlučnosť a extra dlhú životnosť.

Výkon
· Force Sonic: Technológia Force Sonic zabezpečí maximálny výkon 630 W. Sací výkon je maximalizovaný systémom Typhoon až na 180 aW*. Cyclonic System ponúka extrémne čistenie aj tých najzložitejších materiálov, akými sú vysoké koberce alebo švy na sedačke. Vďaka tomu bude váš domov vždy dokonale čistý.
* Podľa skúšok vykonaných v súlade s článkom 5.8 normy IEC 62885-4:2020.
· 3 režimy vysávania: Vďaka režimom Eco, Turbo a Auto sa prispôsobí každej situácii. Režim Eco predĺži výdrž batérie na maximum s dokonalými výsledkami, režim Turbo odstráni najťažšie nečistoty a je vhodný na vysávanie kobercov. V automatickom režime vysávač pomocou senzorov rozpozná množstvo znečistenia a sám prispôsobí výkon vysávania.
· Cyclonic System a filtre: Cyklónová technológia dokonale odsáva a oddeľuje častice pomocou odstredivej sily. Počas celej životnosti si zachováva maximálnu účinnosť. Odstredivá sila oddelí väčšie častice od menších a drobné prachové čiastočky a alergény následne zachytia dva vysoko účinné filtre.
· Batéria: 33,6 V Li-Ion batéria s kapacitou 3 000 mAh poskytuje až 90 minút* nepretržitého vysávania a plné nabitie za 4 - 5 hodín.
*V režime ECO bez motorizovaného príslušenstva.

Vybavenie
· Kefy Jalisco: Sú zložené z miliónov mikrovlákien. Tie jemne zachytávajú drobné čiastočky, ako je piesok, roztoče alebo múka.
· Systém Ergo Flex: Vďaka flexibilnému ohybnému kĺbu na trubici sa dostanete na akékoľvek miesto. Ľahko povysávate aj pod sedačkou, posteľou či iným nábytkom bez toho, aby ste sa museli zohýnať.
· Digitálny displej: Zobrazuje aktuálnu kapacitu batérie, režim vysávania a iné upozornenia.

Ostatné vlastnosti
· Nabíjací držiak na stenu: Praktický držiak na stenu zároveň nabíja. Tyčový vysávač stačí vložiť do držiaku a už netreba pripájať žiadne káble.
· 360° slobody: Vďaka prevádzke na batériu si pri vysávaní užívate úplnú voľnosť pohybu na každom mieste vašej domácnosti. Bez kábla dosiahnete do všetkých kútov, dokonca aj tých najvyšších.
· Only Silence: Hlučnosť pri upratovaní iba 79 dB. Oveľa menej než iné vysávače s podobným výkonom.
· Objem zásobníka na prach: 400 ml
· Nízka hmotnosť 3,75 kg zabezpečuje ľahkú manipuláciu.

Príslušenstvo
· Príslušenstvo v balení: Motorizovaná hubica s 2 rotačnými kefami Jalisco na tvrdé podlahy a koberce, 2v1 široká hubica na nábytok a/alebo kúty, štrbinová hubica na ťažko prístupné miesta, kefa Pet Beauty Care na starostlivosť o domácich miláčikov, flexibilná trubica, držiak na stenu.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Hmotnosť: 3,75 kg
Výdrž batérie: 90 minút
Kapacita a typ batérie: 3 000 mAh (Li-Ion)
Doba nabíjania: 4 - 5 hodín
Objem zásobníka na prach: 400 ml
Filter: Vysokoúčinný filter
Hlučnosť: ≤79 dB

OBSAH BALENIA
· Tyčový vysávač Conga Rockstar 5500
· Držiak na stenu s funkciou nabíjania
· Motorizovaná hubica s 2 rotačnými kefami Jalisco na tvrdé podlahy a koberce
· 2v1 široká hubica na nábytok a/alebo kúty
· Úzka štrbinová hubica na ťažko prístupné miesta
· Flexibilná trubica
· Kefa Pet Beauty Care na starostlivosť o domácich miláčikov

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať