Cecotec Conga Windroid 1290 DoubleSpray Connected

Cecotec Conga Windroid 1290 DoubleSpray Connected

Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť

Robotický čistič okien Cecotec, štvorcový, Double Spray, 5 režimov, bezrámové plochy, app
Cena vrátane DPH
329,00 €
Dostupnosť
Na objednávku
Kód
Conga Windroid 1290 DoubleSpray Connecte
Výrobca

Cecotec Conga Windroid 1290 DoubleSpray ConnectedCecotec Conga Windroid 1290 DoubleSpray ConnectedCecotec Conga Windroid 1290 DoubleSpray ConnectedCecotec Conga Windroid 1290 DoubleSpray ConnectedCecotec Conga Windroid 1290 DoubleSpray ConnectedCecotec Conga Windroid 1290 DoubleSpray ConnectedCecotec Conga Windroid 1290 DoubleSpray ConnectedCecotec Conga Windroid 1290 DoubleSpray ConnectedCecotec Conga Windroid 1290 DoubleSpray ConnectedCecotec Conga Windroid 1290 DoubleSpray ConnectedCecotec Conga Windroid 1290 DoubleSpray ConnectedCecotec Conga Windroid 1290 DoubleSpray ConnectedCecotec Conga Windroid 1290 DoubleSpray Connected


· Dve Double Spray trysky automaticky rozprašujú vodu na povrch okien.
· Pomocou technológie Advance Clean 5 rozprašuje vodu, drhne, odstraňuje nečistoty, čistí a suší.
· Inteligentná navigácia iTech Win Square naplánuje ideálnu trasu, presne deteguje okraje okien a lineárnym pohybom vyčistí celý povrch.
· Vďaka štvorcovému tvaru sa dostane ešte viac k okrajom a do rohov okien a zabezpečí maximálne pokrytie.
· Čistí všetky typy povrchov: sklo akejkoľvek hrúbky, dlaždice, hladké povrchy, vnútorné a vonkajšie okná.
· Prateľné a opakovane použiteľné čistiace handričky z mikrovlákna.
· Komplexný 4-stupňový bezpečnostný systém.
· Ovládanie robota a jeho funkcií cez aplikáciu Cecotec alebo pomocou diaľkového ovládača.


Pripojte sa a umývajte okná inteligentne
Časy namáhavého a zdĺhavého čistenia okien a dlaždíc sú už dávno preč. Inteligentný robotický čistič okien Conga Windroid 1290 DoubleSpray Connected zabezpečí lesk jednoducho a bez námahy. Aj cez aplikáciu v smartfóne. Pomocou technológie Advance Clean 5 dosiahne profesionálne výsledky, keďže na povrchy rozprašuje vodu, drhne ich, odstraňuje nečistoty, čistí a suší.


Precízne a presne naplánované čistenie
Inteligentná navigácia iTech Win Square naplánuje ideálnu trasu, presne deteguje okraje okien a unikátnym systémom lineárneho pohybu precízne vyčistí celý povrch. Vďaka svojmu štvorcovému tvaru sa dostane ešte viac k okrajom a do rohov okien a zaistí maximálne pokrytie čisteného povrchu.


Dve rozprašovacie trysky
Inovatívna technológia Double Spray pozostáva z dvoch trysiek, ktoré automaticky rozprašujú vodu s čistiacim prostriedkom na povrch okien. Voda rozpustí prach a jemná čistiaca handrička z mikrovlákna zachytí nečistoty a čistený povrch vyleští.

Prisaje sa na všetky hladké povrchy
Robotický čistič okien Conga Windroid 1290 DoubleSpray Connected je maximálne bezpečný, keďže vďaka výkonnému prísavnému motoru zostáva prilepený na skle. Odstraňuje nečistoty a leští sklo akejkoľvek hrúbky, dlaždice, hladké povrchy, vnútorné a vonkajšie okná. Udržať čisté zrkadlá a sprchové kúty tiež nebolo nikdy jednoduchšie.

Bezpečné čistenie
Vďaka štyrom bezpečnostným systémom čistí vždy bezpečne vo vodorovnej aj zvislej polohe. Pri výpadku napájania chráni robota proti pádu zabudovaná záložná batéria. V pozore sú tiež tlakový senzor a senzory proti pádu, ktoré detegujú okraje na bezrámových plochách. Super odolným lankom s karabínou zas zaistíte robotický čistič okien za pevný bod na okne alebo zábradlí.

Starajte sa o svoje okná aj o planétu
Dôkladné umytie okien zaistia kvalitné, prateľné a opakovane použiteľné čistiace handričky z mikrovlákna. Vynikajúco zachytávajú nečistoty a absorbujú vodu. Vďaka tomu budú vaše okná krásne čisté a lesklé zároveň. Keď sú špinavé, stačí ich oprať v práčke a opäť použiť. Staráte sa tak nielen o svoje okná, ale aj o našu planétu.

Automatické režimy čistenia jedným klikom
Cez diaľkový ovládač alebo mobil si môžete vybrať jeden z automatických režimov čistenia. Pre vysoké okná je vhodný režim čistenia v tvare N, pre široké zas režim čistenia v tvare Z. Kombinovaný režim NZ spája to najlepšie z oboch režimov. K dispozícii je tiež manuálny režim a režim s rozprašovaním vody.

Bezchybná čistota
Robotický čistič okien Conga Windroid 1290 DoubleSpray Connected s technológiou Save Time zaistí dvakrát rýchlejšie umývanie okien bez stôp po akýchkoľvek nečistotách v kútoch a pri okrajoch. Systém Auto Stop po dokončení čistenia zabezpečí automatické zastavenie na mieste, z ktorého bol robot spustený a signalizáciu ukončenia práce.


POPIS FUNKCIÍ
Popis funkcií robotického umývača okien Cecotec Conga Windroid 1290 DoubleSpray Connected:
· 5v1 robotický čistič okien: Robotický čistič okien so štvorcovým tvarom a rozprašovaním vody pomocou dvoch trysiek.
· Advance Clean 5: Rozprašuje vodu, drhne, odstraňuje nečistoty, čistí a suší.
· iTech Win Square: Inteligentná navigácia, ktorá naplánuje ideálnu trasu, presne deteguje okraje okien a unikátnym systémom lineárneho pohybu precízne vyčistí celý povrch.
· Štvorcový tvar: Pri čistení sa dostane ešte viac k okrajom a do rohov okien a zaistí maximálne pokrytie čisteného povrchu.

Čistenie
· Double Spray: Dve trysky automaticky rozprašujú vodu s čistiacim prostriedkom na povrch okien.
· 5 automatických režimov čistenia: Režim čistenia v tvare N (vhodný pre vysoké okná), režim čistenia v tvare Z (vhodný pre široké okná), kombinovaný režim NZ, manuálny režim, režim s rozprašovaním vody.
· Save Time: Dvakrát rýchlejšie čistenie okien bez stôp po nečistotách v kútoch a pri okrajoch.
· Auto Stop: Automatické zastavenie na rovnakom mieste, z ktorého bol robot spustený a signalizácia po dokončení čistenia.
· Čistí všetky typy hladkých povrchov: Sklo akejkoľvek hrúbky, dlaždice, hladké povrchy, vnútorné a vonkajšie okná. Vo vodorovnej aj zvislej polohe.
· Detekcia okrajov na bezrámových plochách: Senzory presne detegujú okraje a hrany. Vďaka tomu čistí plochy s rámom aj bez rámu, ako sú napríklad zrkadlá alebo sprchové kúty.
· Čistiace handričky z mikrovlákna: Prateľné a opakovane použiteľné. Vynikajúco zachytávajú nečistoty a absorbujú vodu. Keď sú špinavé, stačí ich oprať v práčke a opäť použiť.

Bezpečnosť
· Extreme Power Suction: Vďaka výkonnému prísavnému motoru zostáva počas práce vždy bezpečne prilepený na skle.
· Komplexný 4-stupňový bezpečnostný systém: Záložná batéria chráni robota proti pádu pri výpadku napájania. Tlakový senzor. Senzory proti pádu určené na detekciu okrajov pri bezrámových plochách. Super odolné bezpečnostné lanko s karabínou na zaistenie o pevný bod na okne alebo zábradlí.

Obsluha
· Ovládanie cez mobilnú aplikáciu Cecotec: Možnosť ovládať robota a jeho funkcie, kedykoľvek a kdekoľvek.
· Diaľkové ovládanie: Zahŕňa aj manuálne ovládanie robota.
· Praktická rukoväť: Umožňuje ľahké uchopenie robota.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Rozmery: 24,5 x 24,5 x 9 cm
Hmotnosť: 1,95 kg
Automatické rozprašovanie vody: áno
Počet trysiek: 2
Objem zásobníka na vodu: 2 x 25 ml
Výdrž zásobníka na vodu: 55 m2
Rýchlosť čistenia: 1 m2 / 1,1 min
Minimálne rozmery čisteného povrchu: 40 x 40 cm
Dĺžka napájacieho kábla: 6,7 m (1,2 m napájací kábel + 3 m predlžovací kábel + 2,5 m kábel napájacieho adaptéra)
Hlučnosť: ≤65 dB

OBSAH BALENIA
· 5v1 robotický čistič okien Conga Windroid 1290 DoubleSpray Connected
· Napájací adaptér
· Napájací kábel
· Bezpečnostné lanko s karabínou
· Diaľkový ovládač
· 3 prateľné čistiace handričky
· Plniaca fľaša

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať