Cecotec Conga Rockstar Multicyclonic XL Animal Plus

Bezvreckový vysávač CECOTEC, 800 W, 20 kPa, 4l, akčný rádius 9 m
Cena vrátane DPH
89,00 €
Pôvodná cena
129,00 €
Ušetríte
31 % / 40,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Conga Rockstar Multicyclonic XL Animal P
Výrobca

Cecotec Conga Rockstar Multicyclonic XL Animal PlusCecotec Conga Rockstar Multicyclonic XL Animal PlusCecotec Conga Rockstar Multicyclonic XL Animal PlusCecotec Conga Rockstar Multicyclonic XL Animal PlusCecotec Conga Rockstar Multicyclonic XL Animal PlusCecotec Conga Rockstar Multicyclonic XL Animal PlusCecotec Conga Rockstar Multicyclonic XL Animal PlusCecotec Conga Rockstar Multicyclonic XL Animal PlusCecotec Conga Rockstar Multicyclonic XL Animal PlusCecotec Conga Rockstar Multicyclonic XL Animal Plus


· Force Sonic vysávanie s výkonom až 800 W a sacím tlakom až 20 kPa.
· Cyklónová technológia Multi Cyclonic System dokonale odsáva a oddeľuje častice pomocou odstredivej sily.
· Dvojitá vysokoúčinná filtrácia.
· Objem zásobníka až 4 l.
· Akčný rádius až 9 m.
· Kefa AirBrush na odstraňovanie chlpov domácich miláčikov zo všetkých povrchov.


Vysávanie silou cyklónu
Bezvreckový vysávač Conga Rockstar Multicyclonic XL Animal Plus s maximálnym výkonom 800 W vďaka technológii Force Sonic vysáva sacím tlakom až 20 kPa. Odstráni aj tie najodolnejšie nečistoty zo všetkých povrchov. Užite si výkonné vysávanie, ktoré odstráni nečistoty rýchlo a s minimálnou spotrebou.


Dokonalá filtrácia
Viacstupňový Multi Cyclonic System je najmodernejšia technológia a dokonale odsáva a oddeľuje častice pomocou odstredivej sily. Počas celej životnosti si zachováva maximálnu účinnosť. Odstredivá sila oddelí väčšie častice od menších a drobné prachové čiastočky a alergény následne zachytia vysokoúčinné filtre.


Vhodný aj pre alergikov
Cyklónový vysávač Conga Rockstar Multicyclonic XL Animal Plus nesklame ani alergikov. Z podlahy účinne odstraňuje všetky nečistoty a vysokoúčinné filtre zachytávajú prachové častice a alergény, ktoré sa už nedostanú naspäť do vzduchu.

Najlepší spojenec vášho maznáčika
Pribalená kefa Air Brush poteší každého majiteľa domáceho miláčika. Pomocou rotujúcej kefky účinne odstráni vypadanú srsť zachytenú na čalúnení a ostatných povrchoch.

Veľký zásobník bez vrecka
Vďaka veľkému objemu nádoby na prach až 4 l zabudnete na neustále vyprázdňovanie. Bezvreckový vysávač vám navyše šetrí náklady spojené s kúpou vreciek. Keď je nádoba plná, jej vysypanie je jednoduché a hygienické. Nečistoty a prach idú z nádoby priamo do smetného koša.

Ľahký a ovládateľný
Pohodlne povysávajte každý kút vášho domova vďaka kompaktnému dizajnu, ktorý umožňuje jednoduchý pohyb a manipuláciu. Vysávanie uľahčuje aj veľký akčný rádius až 9 metrov.

Všestranné čistenie
Pribalené príslušenstvo bezvreckového vysávača Conga Rockstar Multicyclonic XL Animal Plus vám pomôže odstrániť nečistoty z akéhokoľvek povrchu. Umožní efektívne vysávať podlahy, nábytok, rohy, ale aj textílie. A ak máte domáceho maznáčika, špeciálna kefa Airbrush bez námahy zachytí každý jeho chlp.


POPIS FUNKCIÍ
Popis funkcií bezvreckového vysávača Cecotec Conga Rockstar Multicyclonic XL Animal Plus:
· Bezvreckový vysávač: Vysávač s cyklónovou technológiou.

Výkon
· Force Sonic: Motor zabezpečí maximálny výkon 800 W a sací tlak maximalizuje až na 20 kPa. Vysáva všetky druhy nečistôt, povrchov a materiálov.
· Multi Cyclonic System: Bezvrecková multicyklónová technológia dokonale odsáva a oddeľuje častice pomocou odstredivej sily. Počas celej životnosti si zachováva maximálnu účinnosť. Odstredivá sila oddelí väčšie častice od menších a drobné prachové čiastočky a alergény následne zachytia vysokoúčinné filtre.
· Vysokoúčinná filtrácia: Sada vysokoúčinných filtrov účinne zachytí vysoké percento drobných prachových častíc a alergénov.

Ostatné vlastnosti
· Akčný rádius: S akčným rádiusom až 9 metrov dosiahnete do každého kúta vašej domácnosti.
· Only Silence: Hlučnosť pri upratovaní iba 79 dB.
· Objem zásobníka: 4 l.
· Hmotnosť: Hmotnosť 5,7 kg.

Príslušenstvo
· Príslušenstvo v balení: Kefa AirBrush na odstraňovanie chlpov domácich miláčikov zo všetkých povrchov, podlhovastá kefa na citlivé povrchy, štrbinová hubica na ťažko prístupné miesta, hubica na čalúnenie, náhradný vysokoúčinný filter.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Hmotnosť: 5,7 kg
Výkon: 800 W
Sací tlak: 20 kPa
Akčný rádius: 9 metrov
Objem zásobníka na prach: 4 l
Filter: Vysokoúčinný filter
Hlučnosť: ≤79 dB

OBSAH BALENIA
· Bezvreckový vysávač Conga Rockstar Multicyclonic XL Animal Plus
· Kovová teleskopická trubica
· Univerzálna hubica
· Kefa AirBrush na odstraňovanie zvieracích chlpov zo všetkých povrchov
· Podlhovastá kefa na citlivé povrchy
· Štrbinová hubica na ťažko prístupné miesta
· Hubica na čalúnenie
· Náhradný vysokoúčinný filter

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty