Cecotec Conga PopStar Micro 18,5 V Animal Hand

Cecotec Conga PopStar Micro 18,5 V Animal Hand
Ručný vysávač Cecotec, 110W, 7,5kPa, 20 min, Wet&Dry, zásobník 500 ml
Cena vrátane DPH
69,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Conga Popstar Micro 18,5 V Animal Hand
Výrobca

Cecotec Conga PopStar Micro 18,5 V Animal HandCecotec Conga PopStar Micro 18,5 V Animal HandCecotec Conga PopStar Micro 18,5 V Animal HandCecotec Conga PopStar Micro 18,5 V Animal HandCecotec Conga PopStar Micro 18,5 V Animal HandCecotec Conga PopStar Micro 18,5 V Animal HandCecotec Conga PopStar Micro 18,5 V Animal HandCecotec Conga PopStar Micro 18,5 V Animal HandCecotec Conga PopStar Micro 18,5 V Animal HandCecotec Conga PopStar Micro 18,5 V Animal Hand


· Force Sonic technológia vysávania so sacím tlakom až 7,5 kPa.
· Cyklónová technológia dokonale odsáva a oddeľuje častice pomocou odstredivej sily.
· Výdrž batérie až 20 minút s Li-Ion batériou 2 200 mAh.
· So systémom Wet&Dry môžete vysávať pevné častice aj tekutiny.
· Objem zásobníka až 500 ml.


Maximálny sací výkon na všetky nečistoty
Technológia Force Sonic prináša maximálny výkon až 110 W. Pomocou cyklónovej technológie so sacím tlakom až 7,5 kPa odstráni všetky pevné nečistoty aj tekutiny.


Poradí si aj s tekutinami
Ručný vysávač Conga Popstar Micro 18,5 V Animal Hand odstráni pevné nečistoty aj tekutiny jedným ťahom. Vďaka prevádzke na batériu zabudnete na káble. Vysávajte kdekoľvek tým najpohodlnejším spôsobom a so špičkovou účinnosťou.


Najlepší spojenec vášho maznáčika
S príslušenstvom Pet Beauty Care jednoducho vyčešete a povysávate srsť vášho miláčika ako nič. Vyčesaná srsť sa dostane priamo do zásobníka vysávača a nie na podlahu vášho domova.

Vysávanie bez prestávok
Bez prestávky urobte poriadok v dome, byte aj v aute. 18,5 V Li-Ion batéria s kapacitou 2 200 mAh umožní až 20 minút nepretržitého vysávania. Doba nabíjania je skrátená na 4,5 hodiny.

Vždy pripravený
S nabíjacou základňou bude ručný vysávač Conga Popstar Micro 18,5 V Animal Hand vždy pripravený. Budete ho mať na dosah ruky a s batériou nabitou na 100%.

Rýchle vysávanie všetkých povrchov
Z rôznych povrchov povysáva všetky druhy nečistôt, vrátane tekutín. Vďaka ergonomickému dizajnu, nízkej hmotnosti, prevádzke na batériu a bezvreckovému systému prináša najefektívnejší a najpohodlnejší spôsob vysávania.

Dokonalá filtrácia
Najmodernejšia cyklónová technológia dokonale odsáva a oddeľuje častice pomocou odstredivej sily. Počas celej životnosti si zachováva maximálnu účinnosť. Odstredivá sila oddelí väčšie častice od menších a drobné prachové čiastočky a alergény následne zachytí vysokoúčinný filter.

Prekvapivo veľký objem zásobníka
S jeho extra veľkým zásobníkom s objemom až 500 ml vysávate bez toho, aby ste sa museli zdržovať vysypávaním povysávaných nečistôt.

Praktická sada príslušenstva
Uľahčite si vysávanie s praktickou sadou príslušenstva, ktoré nájdete v balení ručného vysávača Conga Popstar Micro 18,5 V Animal Hand. To vám umožní detailne vyčistiť každý kút a odstrániť nečistoty z akéhokoľvek povrchu.


POPIS FUNKCIÍ
Popis funkcií ručného vysávača Cecotec opis funkcií ručného vysávača Cecotec Conga Popstar Micro 18,5 V Animal Hand:
· Batériový vysávač: Ručný batériový vysávač.
· Wet&Dry: Vysáva pevné nečistoty aj tekutiny.

Výkon
· Force Sonic: Motor zabezpečí maximálny výkon 110 W a sací tlak maximalizuje až na 7,5 kPa. Vysáva všetky druhy nečistôt, povrchov a materiálov.
· Anti Allergic System: Cyklónová technológia dokonale odsáva a oddeľuje častice pomocou odstredivej sily. Vysokoúčinný filter následne zachytí drobné prachové čiastočky a alergény.
· Batéria: 18,5V Li-Ion batéria s kapacitou 2 200 mAh poskytuje až 20 minút nepretržitého vysávania.

Ostatné vlastnosti
· Nabíjacia základňa: Ručný vysávač po skončení upratovania stačí vložiť do nabíjacej základne a bude vždy pripravený a nabitý na 100%.
· 360° slobody: Vďaka prevádzke na batériu a bez vrecka si pri vysávaní užívate úplnú voľnosť pohybu na každom mieste vašej domácnosti. Bez kábla dosiahnete do všetkých kútov aj pri čistení vášho auta.
· Only Silence: Hlučnosť pri upratovaní iba 77 dB.
· Objem zásobníka: 500 ml.
· Hmotnosť: Hmotnosť len 1,12 kg.

Príslušenstvo
· Príslušenstvo v balení: Kefa Pet Beauty Care na vyčesávanie domácich miláčikov, hubica s kefou na citlivé povrchy, štrbinová hubica na ťažko prístupné miesta, flexibilná trubica, nadstavec na vysávanie tekutín, náhradný vysokoúčinný filter, nabíjacia základňa, napájací adaptér.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Hmotnosť: 1,12 kg
Výdrž batérie: 20 minút
Kapacita a typ batérie: 2 200 mAh (Li-Ion)
Doba nabíjania: 4,5 hodiny
Objem zásobníka na prach: 500 ml
Filter: Vysokoúčinný filter
Hlučnosť: ≤77 dB

OBSAH BALENIA
· Ručný vysávač Conga Popstar Micro 18,5 V Animal Hand
· Kefa Pet Beauty Care na vyčesávanie domácich miláčikov
· Hubica s kefou na citlivé povrchy
· Štrbinová hubica na ťažko prístupné miesta
· Flexibilná trubica
· Nadstavec na vysávanie tekutín
· Náhradný vysokoúčinný filter
· Nabíjacia základňa
· Napájací adaptér

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať