Cecotec Conga 11090 Spin Revolution Home&Wash

Cecotec Conga 11090 Spin Revolution Home&Wash

Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť

Robotický vysávač 4v1 Cecotec, iTech Laser Eye 3.0, 5000 Pa, Li-Ion: 140 min, rotujúce mopy, WiFi, Conga Home 5v1
Cena vrátane DPH
759,00 €
Pôvodná cena
799,00 €
Ušetríte
5 % / 40,00 €
Dostupnosť
Na objednávku
Kód
Conga 11090 Spin Revolution Home&Wash
Výrobca

Cecotec Conga 11090 Spin Revolution Home&WashCecotec Conga 11090 Spin Revolution Home&WashCecotec Conga 11090 Spin Revolution Home&WashCecotec Conga 11090 Spin Revolution Home&WashCecotec Conga 11090 Spin Revolution Home&WashCecotec Conga 11090 Spin Revolution Home&WashCecotec Conga 11090 Spin Revolution Home&WashCecotec Conga 11090 Spin Revolution Home&WashCecotec Conga 11090 Spin Revolution Home&WashCecotec Conga 11090 Spin Revolution Home&WashCecotec Conga 11090 Spin Revolution Home&Wash


· Systém Spin Revolution sa skladá z dvoch ultra absorpčných mopov, ktoré sa otáčajú vysokou rýchlosťou a odstraňujú lepkavé nečistoty, zažratú špinu a kuchynskú mastnotu.
· Stanica Conga Home 5v1 pravidelne očistí rotačné mopy a navlhčí ich čistou vodou. Špinavú vodu odčerpá a nakoniec vysuší mopy, odsaje prach zo zásobníka a robot sa v nej nabije.
· Inteligentná navigácia iTech Laser Eye 3.0 zmapuje priestor v celých 360° a naplánuje trasu v priamych líniách.
· Room Plan 3.0 umožňuje spustiť alebo naplánovať upratovanie celého domova prípadne vybraných miestností s možnosťou voľby ich poradia a vlastností čistenia.
· Možnosť nastaviť zakázané zóny a podpora viacposchodového mapovania (5 máp).
· Digitálny motor so sacím výkonom až 5 000 Pa a extra dlhou životnosťou.
· Senzory rozoznajú koberce a pri umývaní sa im robot automaticky vyhne.
· Turbo Clean Carpet automaticky deteguje koberce, aktivuje na nich režim Turbo a povysáva ich do hĺbky.
· Výdrž batérie až 140 minút s Li-Ion batériou 3 200 mAh. Vďaka Total Surface 2.0 sa robot v prípade slabej batérie dobije a pokračuje v upratovaní tam, kde skončil.
· Ovládanie robota a jeho funkcií cez aplikáciu Cecotec alebo pomocou hlasových asistentov.


Revolučné umývanie
Revolučný systém mopovania Spin Revolution sa skladá z dvoch ultra absorpčných mopov, ktoré sa otáčajú vysokou rýchlosťou. Vďaka tomu bez námahy odstraňujú lepkavé nečistoty, zažratú špinu a kuchynskú mastnotu.


Za plnej podpory plniacej a vyprázdňovacej stanice
Nová stanica Conga Home 5v1 v pravidelných intervaloch očistí špinavé rotačné mopy a navlhčí ich vodou z nádoby na čistú vodu, aby mohol robot pokračovať v umývaní. Po dokončení čistenia sa rotačné mopy znova očistia, vysušia a znečistená voda je uložená do nádoby na špinavú vodu. Stanica okrem toho odsaje aj prach zo zásobníka robota a dobije mu batériu. Bude tak pripravený na ďalšiu čistiacu misiu.


Dokonalá dvojica
Rotačné mopy si poradia aj so zaschnutými nečistotami. Zaistia tak unikátny lesk vašich podláh. Spolu s multifunkčnou hlavnou kefou Brush Pro tvoria najdokonalejšie spojenie pre nekompromisné čistenie. Kefa je špeciálne navrhnutá na čistenie všetkých typov podláh vrátane kobercov s výškou vlasu do 1 cm.

Umývanie pre náročných
Nezáleží na tom, či ide o lepkavé nečistoty, zažratú špinu či kuchynskú mastnotu. Sila drhnutia a ultra absorpčná schopnosť rotačných mopov je neprekonateľná. A čo ich čistota? Nebojte sa, stanica ich udržuje čisté bez toho, aby ste museli čokoľvek urobiť.

Ultra presná laserová navigácia
Robotický vysávač Cecotec Conga 11090 Spin Revolution Home&Wash pomocou inteligentnej laserovej navigácie iTech Laser Eye 3.0 zmapuje priestor v celých 360°. Naplánuje si najefektívnejšiu, najrýchlejšiu a logickú trasu v priamych líniách na vyčistenie každej miestnosti do posledného kúta. A to aj v úplnej tme.

Sami si nastavte, kedy a ako upratovať
Funkcia Room Plan 3.0 umožňuje spustiť alebo naplánovať upratovanie celého vášho domova prípadne vybraných miestností. Pár klikmi v aplikácii Cecotec zvoľte miestnosti a poradie, v akom sa majú čistiť, nastavte želaný režim čistenia, výkon vysávania a interval čistenia rotačných mopov. Okrem toho môžete zvoliť zakázané zóny, do ktorých nebude mať robotický vysávač prístup.

Bez zaváhania povysáva všetky nečistoty
Technológia Force Clean a digitálny motor so sacím tlakom až 5 000 Pa* a extra dlhou životnosťou zabezpečia maximálny výkon vysávania. S ním Conga dosiahne hĺbkové a bezchybné čistenie všetkých druhov povrchov, vrátane kobercov.
*Interný test v Cecotec Lab. Namerané na motore. Maximálny sací tlak na vysávacom otvore je 4 000 Pa.


Silná batéria, plná autonómia
Li-Ion batéria Immortal s kapacitou 3 200 mAh umožní až 140 minút* nepretržitého upratovania. Technológia Total Surface 2.0 zabezpečí, aby robot vždy dokončil upratovanie vášho domova. Ak zistí, že má vybitú batériu, vráti sa najrýchlejšou cestou do stanice, dobije sa a pokračuje v upratovaní tam, kde skončil.
*Pri optimálnych podmienkach čistenia: pevné podlahy s malým odporom a malým množstvom prekážok.

Koberce, nebojte sa
Robotický vysávač Cecotec Conga 11090 Spin Revolution Home&Wash vďaka senzorom rozozná koberce a pri umývaní sa im automaticky vyhne. Naopak, pri vysávaní technológia Turbo Clean Carpet automaticky aktivuje režim Turbo a povysáva ich do hĺbky. Poradí si s kobercami s výškou vlasu do 1 cm a vďaka svojim 8 režimom čistenia sa prispôsobí každej domácnosti.

Sám uprace, sám sa vyprázdni
Vďaka veľkému objemu nádob v stanici Conga Home 5v1 na vysávanie a umývanie úplne zabudnete. Stanica vás upozorní v prípade prázdnej nádoby na čistú vodu či v prípade plnej nádoby na špinavú vodu. Technológia Bag Detect zas informuje o plnom vrecku na prach.

Ovládanie cez mobil
Ovládajte robotický vysávač Cecotec Conga 11090 Spin Revolution Home&Wash z mobilu alebo povelmi cez hlasového asistenta. Cez mobilnú aplikáciu Cecotec spustite alebo naplánujte čistenie, nastavte poradie miestností, zvoľte režim čistenia, nastavte úroveň sacieho výkonu alebo interval čistenia rotačných mopov a oveľa viac. Kedykoľvek a kdekoľvek.
*Ilustračné obrázky. Vzhľad a funkcie aplikácie sa môžu líšiť v závislosti od verzie.


POPIS FUNKCIÍ
Popis funkcií robotického vysávača Cecotec Conga 11090 Spin Revolution Home&Wash:
· 9v1 robotický vysávač: Vysáva, zametá, drhne a umýva. Počas umývania si pravidelne čistí a vlhčí rotačné mopy. Odčerpáva špinavú vodu a vyprázdňuje si zásobník na prach. Po umývaní očistí a vysuší rotačné mopy.
· iTech Laser Eye 3.0: Inteligentná laserová navigácia zmapuje priestor v celých 360° a naplánuje presnú trasu v priamych líniách. Zabezpečí dôkladné a efektívne upratovanie, pričom nevynechá ani jedno miesto a vyčistí každý kút. Vďaka LIDAR technológii dokáže upratovať aj v úplnej tme.
· Room Plan 3.0: Umožňuje spustiť alebo naplánovať upratovanie celého domova prípadne vybraných miestností s nastavením poradia miestností, želaného režimu čistenia, výkonu vysávania a intervalu čistenia rotačných mopov.
· Spin Revolution umývanie rotačnými mopmi: Systém sa skladá z dvoch ultra absorpčných mopov, ktoré sa otáčajú vysokou rýchlosťou, čo zabezpečí odstránenie lepkavých nečistôt, zažratej špiny a kuchynskej mastnoty. Conga si rotačné mopy v stanici Conga Home 5v 1čistí každých 10 minút a tento interval je možné upraviť v aplikácii.
· Carpet Detect: Vďaka senzorom rozozná koberce a pri umývaní sa im automaticky vyhne.

Výkon
· Force Clean 5 000 Pa: Digitálny motor s extra dlhou životnosťou a maximálnym sacím výkonom až 5 000 Pa* zabezpečí dôkladné vysávanie všetkých typov pevných podláh a kobercov s výškou vlasu do 1 cm. Ponúka až 3 úrovne sacieho výkonu (Eco, Normal, Turbo).
*Interný test v Cecotec Lab. Namerané na motore. Maximálny sací tlak na vysávacom otvore je 4 000 Pa.
· Turbo Clean Carpet: Automaticky deteguje koberce a aktivuje úroveň sacieho výkonu Turbo, čím ich povysáva do hĺbky.
· Total Surface 2.0: Ak robot zistí, že má vybitú batériu, vráti sa najrýchlejšou cestou do stanice, dobije sa a pokračuje v upratovaní tam, kde skončil. Navyše vždy s úplne čistými rotačnými mopmi.
· Batéria Immortal: Kapacita Li-Ion batérie 3 200 mAh dodá energiu až na 140 minút* upratovania.
*Pri optimálnych podmienkach čistenia: pevné podlahy s malým odporom a malým množstvom prekážok.

Conga Home
· 5v1 vyprázdňovacia a čistiaca stanica Conga Home: Obsahuje dve nádoby (na čistú a špinavú vodu) a uzatvárateľné vrecko na prach. Stanica v pravidelných intervaloch Conge očistí špinavé rotačné mopy a navlhčí ich vodou z nádoby na čistú vodu (objem: 2,8 l), aby mohla pokračovať v umývaní. Po ukončení čistenia sa rotačné mopy znova očistia, vysušia a znečistená voda je uložená do nádoby na špinavú vodu (objem: 2,4 l). Systém Smart Clean navyše automaticky odsaje prach zo zásobníka robota do uzatvárateľného vrecka a v stanici si robot dobije batériu, aby bol čistý a plný energie pripravený na ďalšiu prácu.
· Hygienické vrecká: Vrecko má objem až 2 l a pri výmene sa samo uzavrie. Vďaka tomu sa pri jeho výmene neuvoľňujú kúdoly prachu do ovzdušia.
· Bag Detect: Senzory vo vyprázdňovacej stanici Conga Home 5v1 automaticky detegujú a upozornia v prípade, že vrecko chýba alebo je plné. Takisto upozornia v prípade prázdnej nádoby na čistú vodu alebo plnej nádoby na špinavú vodu.

Room Plan
· Multi Map: Dokáže zmapovať rozdielne poschodia a zapamätá si až 5 máp. Každá mapa sa dá rozdeliť na jednotlivé miestnosti a dajú sa do nej vyznačiť zakázané zóny. Pre jednotlivé miestnosti v každej mape je možné nastaviť poradie miestností pri upratovaní, želaný režim čistenia, výkon vysávania a iné.
· Zakázané zóny: V mapách je možné vyznačiť zakázané zóny, pomocou ktorých sa zakáže pohyb v okolí káblov, krehkých predmetov alebo misiek pre domácich miláčikov.

Ovládanie
· Ovládanie cez mobilnú aplikáciu Cecotec: Možnosť ovládať robota a jeho funkcie, kedykoľvek a kdekoľvek.
*Vzhľad a funkcie aplikácie sa môžu líšiť v závislosti od verzie.
· Ovládanie cez hlasových asistentov: Možnosť nastavenia hlasových povelov pre hlasových asistentov Alexa a Google Assistant.
· All-Time Table: Plánovanie upratovania celého domova alebo vybraných miestností s možnosťou nastavenia vlastností upratovania, v ľubovoľný čas, 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Ostatné vlastnosti
· Brush Pro: Multifunkčná hlavná kefa, ktorá vďaka svojmu dizajnu so štetinami a silikónovou gumou účinne odstraňuje všetky druhy nečistôt a špiny, dokonca aj z kobercov.
· Režimy čistenia: Vďaka 8 režimom upratovania sa prispôsobí každej domácnosti.
· Auto Charge: Pri slabej batérií alebo po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice Conga Home 5v1.
· Only Silence: Hlučnosť pri upratovaní nižšia ako 65 dB.

· Vďaka kompaktným rozmerom dokáže vysávať aj pod nábytkom
· Prejazd prechodových líšt a nerovností do výšky 1,6 cm
· Sledovanie aktuálneho pohybu robota
· Bezdotykové rozoznávanie prekážok vďaka senzoru proti nárazu
· Plne sa prispôsobí vášmu domovu, upratuje pod nábytkom, rozpozná prekážky a zabráni pádu zo schodov

TECHNICKÉ PARAMETRE
Rozmery: 34,5 x 34,3 x 10,8 cm
Hmotnosť: 3,7 kg
Výdrž batérie: 140 minút
Kapacita a typ batérie: 3 200 mAh (Li-Ion)
Doba nabíjania: 3-4 hodiny
Objem zásobníka na prach: 340 ml
Objem zásobníka na vodu: nemá
Filter: Vysokoúčinný filter
Maximálna výška prahu: 1,5 cm
Hlučnosť: ≤65 dB

OBSAH BALENIA
9v1 robotický vysávač Conga 11090
Čistiaca a vyprázdňovacia stanica s napájacím káblom (2,8 l nádoba na čistú vodu, 2,4 l nádoba na špinavú vodu, 2 l uzatvárateľné vrecko na prach)
Multifunkčná hlavná kefa
Vysokoúčinný filter
Bočná kefka
2 rotujúce mopy

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať