Bose TV Speaker

Bose TV Speaker

Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť

Soundbar BOSE, Bluetooth, HDMI-CEC, čierna
Cena vrátane DPH
279,00 €
Pôvodná cena
280,00 €
Ušetríte
0 % / 1,00 €
Dostupnosť
Na objednávku
Kód
TV Speaker
Výrobca

Bose TV SpeakerBose TV SpeakerBose TV Speaker


Inovácie
Nový Bose TV Speaker vylepšuje náš najpredávanejší systém Solo 5. Je výrazne hlasnejší, má jasnejšie dialógy a celkovo zlepšuje akustický výkon. Pridáva tiež pripojenie HDMI-CEC tak, aby bolo kompatibilné s dnešným A/V zariadením a súčasným diaľkovým ovládaním televízora. A nakoniec, soundbar Bose TV Speaker má elegantnejší dizajn s nižším profilom, ktorý bráni zablokovaniu spodného okraja televízora.

Viac hudby
Bose TV Speaker má aj pripojenie Bluetooth, takže môžete počúvať, čo chcete, kedykoľvek chcete. Stlačením tlačidla „Bluetooth“ na diaľkovom ovládaní spárujte zariadenie a bezdrôtovo si môžete prehrávať svoju obľúbenú hudbu a podcasty.

Viac basov
Reproduktor s jeho veľkosťou dodáva prekvapivo bohatý a hlboký zvuk. Ak vám basy nestačia, môžete stlačiť tlačidlo „Bass“ na diaľkovom ovládači a basov bude ešte viac.

Viac prehľadnosti
V režime „Dialóg“ analyzátor Bose TV Speaker analyzuje to, čo práve pozeráte, aby ešte viac zdôraznil hlas hercov, takže budete môcť jasnejšie počuť a rozumieť každému slovu.

Jednoduché nastavenie. Jednoduché použitie.
Bose TV Speaker je navrhnutý s ohľadom na jednoduchosť. Používa pripojenie k vášmu televízoru pomocou optického zvukového kábla (súčasťou balenia) alebo HDMI kábla (predáva sa osobitne), takže môžete okamžite prejsť od rozbalenia po sledovanie vášho obľúbeného programu. A s HDMI-CEC môžete pomocou diaľkového ovládača k vášmu televízoru ovládať hlasitosť reproduktora. Po zapnutí rozpozná signál z vášho televízora a automaticky sa tiež zapne.

Možnosti rozšírenia
Ak chcete ešte viac basov alebo ak chcete rozšíriť svoj systém, môžete pridať káblový subwoofer a zažiť basy ako v kine. Bose TV Speaker je kompatibilný s modulmi Bose Bass Module 500 a Bass Module 700 (prepojovací kábel modulu Bose Bass sa predáva samostatne).

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať