Bose SoundLink Color II Polar White

Bose SoundLink Color II Polar White

Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť

Bezdrôtový reproduktor BOSE, Bluetooth, NFC, dosah 10 m, prevádzka 8 h, biela
Cena vrátane DPH
139,00 €
Dostupnosť
Na objednávku
Kód
SoundLink Color II Polar White
Výrobca

Bose SoundLink Color II Polar White


Prenostný Bluetooth reproduktor, prehrávanie hudby a pripojenie cez Bluetooth (NFC), dosah do 10 m, patentované spracovanie signálu, nabíjateľná Lítium-ión batéria zabezpečí až 8 hodín prehrávania, v pamäti 8 naposledy použitých zariadení, 1x Aux, odolná konštrukcia voči prachu a vlhkosti, krytie IPX4 pre odolnosť pred poliatím vodou, možnosť synchronizovať dva kusy do PARTY Módu alebo STEREO módu, Bose Connect App, Voice prompts pre jednoduché ovládanie, mikrofón pre telefonovanie, 0,83 kg

Plný a hutný zvuk všade tam, kam vás život zavedie

Pri bazéne, v parku, na terase… Bluetooth reproduktor SoundLink Color II nie je žiadna padavka, naopak, vďaka mäkkému silikónovému obalu je to ideálny vodeodolný a robustný spoločník pre akékoľvek dobrodružstvá. A vďaka vstavanému mikrofónu vám umožní jednoducho vybaviť telefónny hovor – bude s vami všade tam, kde chcete byť, a ponúkne kvalitu zvuku, akú ste hľadali a potrebovali.

Inovatívna technológia pre inšpirujúcu výkonnosť

SoundLink Color II je výsledkom inžinierstva Bose, takže neprekvapí, že je vybavený exkluzívnymi technológiami, ako duálne protichodné pasívne žiariče, ktoré pomáhajú zvuk doslova pumpovať a pritom udržať vibrácie na absolútnom minime. Je to o spôsobe, akým Bose vyrába reproduktory – dokážu pohnúť svetom, bez toho aby sa pohli o centimeter.

Robustný. Mäkký. Vodeodolný.

Farebný Bluetooth reproduktor SoundLink Color II je navrhnutý pre život na cestách. Jeho silikónový obal mu dáva mäkkosť a odolnosť, ktorú potrebujete, aby ste ho bez obáv hodili do tašky alebo batohu a vzali ho všade tam, kam potrebujete – a vďaka jeho zaoblenému mäkkému povrchu ho môžete jednoducho nosiť v ruke. SoundLink Color II je navyše vodeodolný, takže ho môžete počúvať i pri bazéne alebo na kúpalisku. Je dosť ťažké držať krok s dizajnom a vymyslieť konštrukciu, ktorá by umožňovala robustnosť a jednoduchú prenosnosť – ale podarilo sa!

Navrhnutý pre pohyb

Prehrávajte hudbu kdekoľvek chcete. Bez ohľadu na to, čo robíte. S hmotnosťou len 0,54 kg je SoundLink Color II iba o niečo málo ťažší, ako futbalová lopta. A aj jeho používanie je ľahké ako pierko. Umožňuje ovládať celý rad funkcií, napríklad jednoduché prepnutie na hlasné telefonovanie, preskakovanie skladieb, prepínanie medzi pripojenými zariadeniami a iné. SoundLink Color II tiež môžete využiť pre jednodenné výlety, ani vtedy o svoju hudbu neprídete. Nabíjacia Lithium-ionová batéria vám poskytuje až 8 hodín počúvania.

Jednoduché pripojenie. Okamžité počúvanie.

Vychutnajte si akúkoľvek pieseň z takmer ľubovoľného zariadenia – ak máte Bluetooth zariadenie, máte všetko, čo k spusteniu prehrávania potrebujete. SoundLink Color II poskytuje spoľahlivý bezdrôtový dosah asi 9 m a aj pripojenie je samozrejme bezproblémové. V priebehu párovania s Bluetooth zariadením sa vám bude SoundLink Color II prihovárať prostredníctvom hlasových pokynov, tiež môžete rýchlo prepínať medzi dvomi pripojenými zariadeniami. Dokonca si pamätá posledných osem používaných zariadení, takže môžete jednoducho znovu pripojiť váš telefón, tablet vášho brata, alebo laptop vášho spolubývajúceho.

Prostredníctvom aplikácie môžete rozhodnúť o tom, že …

Pri návrhu SoundLink Color II inžinieri v spoločnosti Bose dbali na to, aby ste Bluetooth reproduktor využili čo najlepšie. Preto navrhli bezplatnú aplikáciu, ktorá uľahčuje pripojenie a prepínanie medzi zariadeniami. Aplikácia Bose Connect odomkne budúce funkcie produktu, umožní vám prístup k tipom na ďalšie využitie produktu a dokonca vám umožní prispôsobiť si nastavenie. Aplikácia tiež zaistí, aby mal váš reproduktor vždy najnovší software s rýchlymi a jednoduchými aktualizáciami. Spoznajte, ako jednoduchá a intuitívna aplikácia dokáže uľahčiť každodenné používanie a čo všetko prináša.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať