Bose Headphones 700 Silver

Bose Headphones 700 Silver

Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť

Bezdrôtové slúchadlá BOSE, systém štyroch mikrofónov, Bluetooth, Bose AR, hlasový asistent
Cena vrátane DPH
400,00 €
Dostupnosť
Na objednávku
Kód
Headphones 700 Silver
Výrobca

Bose Headphones 700 SilverBose Headphones 700 SilverBose Headphones 700 SilverBose Headphones 700 SilverBose Headphones 700 SilverBose Headphones 700 Silver


Bezdrôtové inteligentné slúchadlá pre pohlcujúci zážitok z počúvania v akejkoľvek hlasitosti a s pôsobivou basovou odozvou vďaka aktívnemu ekvalizéru.

Rozšírená realita v slúchadlách

Slúchadlá Bose Headphones 700 poskytujú všetko, čo očakávate a veci, ktoré ste si nikdy nedokázali predstaviť. Myslíte na ne ako na inteligentné slúchadlá, vďaka integrovaným hlasovým asistentom. Alebo si s istotou zavolajte s najvýkonnejším mikrofónovým systémom na snímanie hlasu. A potom je tu Bose AR (AR Augmented Reality dostupnosť Bose AR je závislá na krajine používania), prvá platforma rozšíreného zvuku, ktorá umožňuje úžasné nové zvukové zážitky.

Získajte maximum zo svojho smartfónu, zatiaľ čo je vo vrecku

Bose AR je platforma rozšírenej zvukovej reality, prvá svojho druhu, ktorá umožňuje úžasné nové zvukové zážitky tým, že vám pomáha zostať v spojení s digitálnym svetom a súčasne sa zapájať do fyzického sveta. Vďaka kombinácii sily nositeľných produktov, mobilných zariadení a integrovaných aplikácií odkrýva Bose AR potenciál prežívať úplne nové spôsoby cestovania, cvičenia, učenia sa, hrania a ďalších možností tým, že rozširuje váš svet o obsah namiesto vašich očí.

Ako teda funguje Bose AR?

Výrobky s podporou Bose AR majú vo vnútri zabudované senzory pohybu, ktoré dokážu zistiť vašu orientáciu hlavy a pohyb tela, keď ich nosíte. Aplikácie s podporou Bose AR potom môžu tieto informácie použiť spolu s údajmi o polohe z vášho mobilného zariadenia a ponúknuť vám zvukový obsah prispôsobený tomu, kde sa nachádzate a čo robíte.

Potrebujete odpovede? Len sa spýtaj.

Naše bezdrôtové slúchadlá sú optimalizované pre Google Assistant a Amazon Alexa, takže si v aplikácii Bose Music môžete vybrať tú správnu službu. Ak chcete aktivovať hlasového asistenta, stačí stlačiť tlačidlo na pravom slúchadle.

A vaša hudba? Úžasna ako vždy.

Bose Headphones 700 vás svojím zvukom ohromia. Vďaka aktívnemu ekvalizéru zažijete pohlcujúci zážitok z počúvania v akejkoľvek hlasitosti a s pôsobivou basovou odozvou. Či už počúvate pri nízkej hlasitosti alebo pri vyššej hlasitosti, vaša hudba bude znieť presne tak, ako by mala.

Vypočujte si svet okolo seba.

S Bose Headphones 700 sme ešte vylepšili to, čo nás definuje. Potlačenie hluku. Teraz si môžete prispôsobiť štýl počúvania pomocou 11 úrovní potlačenia hluku. Keď zvyšujete potlačenie hluku, postupne znižujete rozptyly, ktoré počujete na hlasných miestach. Prípadne ho znížte na úroveň, v ktorej budete počuť svet, ako keby ste vôbec nemali slúchadlá s potlačením hluku.

Pre rýchle prerušenie stlačte tlačidlo pre režim rozhovoru, aby ste pozastavili hudbu a nechali okolitý hluk preniknúť - ideálne na rýchle zadanie objednávky kávy alebo rozhovor s kamarátom.

Adaptívny systém mikrofónov pre vynikajúce snímanie hlasu

Bose Headphones 700 sú vybavené bezkonkurenčným systémom štyroch mikrofónov, ktorý zachytáva a izoluje váš hlas a zároveň ruší hluk okolo vás. Budete počuť a budete počutý ako nikdy predtým - dokonca aj v hlučnom prostredí.

Prevezmite kontrolu nad zážitkom z počúvania

Od správy zvuku po správu hudby vám aplikácia Bose Music poskytuje ešte väčšiu kontrolu nad ovládaním a zaisťuje, aby vaše inteligentné produkty Bose spolupracovali a zabezpečili lepší zážitok z počúvania.

Funkcie

 • Hlasový asistent Amazon ALEXA, Google Assistant
 • Vynikajúce snímanie hlasových povelov
 • Ovládanie hlasom, dotykom a cez aplikáciu
 • Bluetooth 5.0
 • Personalizovaná aplikácia Bose Music APP
 • Rozmery 20,3cm x 16,5cm x 5cm (š x v x h), 1kg
 • Váha 254g

Čo obsahuje balenie

 • Slúchadlá Headphones 700
 • Audio kábel
 • Nabíjací kábel USB
 • Kufrík
 • Stručná príručka

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
 • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
 • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať