Stadler Form Anna Big White

Stadler Form Anna Big White

Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť

Teplovzdušný ohrievač Stadler Form, keramický, 300-2000 W, 25 m2/63 m3, Adaptive Heat, 8 úrovní výkonu
Cena vrátane DPH
149,00 €
Dostupnosť
Na objednávku
Kód
Anna Big White
Výrobca

Stadler Form Anna Big WhiteStadler Form Anna Big WhiteStadler Form Anna Big WhiteStadler Form Anna Big WhiteStadler Form Anna Big White


Je horúca!

Obe Anny majú teraz veľkú sestru. Anna Big spája dobrý vzhľad s jedinečnou technológiou Adaptive Heat. Túto inteligentnú dámu je možné používať po celý rok.

ANNA Big – Teplovzdušný ohrievač

Tento nádherný teplovzdušný ohrievač je vybavený moderným PTC keramickým výhrevným telesom. Anna hreje diskrétne a ticho pomocou ôsmich nastavení výkonu, vďaka ktorým vytvára útulné a príjemné teplo. Svojimi kompaktnými rozmermi sa navyše ľahko zmestí do každej izby.
Teplovzdušný ohrievač Anna sa ovláda jednoducho klepnutím na dotykový panel na vrchnej časti. Výhodou sú aj dve bezpečnostné poistky. Vďaka vykurovaciemu prvku PTC (samoregulačná keramika) sa Anna Big neprehrieva a pri náhodnom prevrhnutí sa automaticky vypne.

Ohrieva moderným spôsobom!

Zatiaľ čo tradičné teplovzdušné ventilátory udržujú požadovanú teplotu v závislosti na presnosti použitého teplotného senzora (rozdiel je často aj ± 5°C), Anna Big je vďaka jedinečnej technológii v udržiavaní teploty maximálne dôsledná. Teplota je strážená s presnosťou ± 1°C a to pri konštantnom, nízkom a tichom výstupe. Jednoducho povedané, čím je rozdiel medzi aktuálnou a požadovanou teplotou menší, tým nižší je výkon prístroja. Vďaka tomu je Anna Big efektívna, ale zároveň veľmi tichá a úsporná – adaptívna tepelná technológia totiž ušetrí až 12% energie.

Jednoduché ovládanie

Výrobca vylepšil Annu Big tak, aby si s jej obsluhou poradil naozaj každý. Osem úrovní výkonu možno vybrať jednoducho klepnutím na dotykový panel.

Keramické výhrevné teleso

Keramické výhrevné teleso je zárukou vysokého výkonu a hlavne konštantného ohrevu. Anna Big myslí aj na bezpečnosť, takže je vybavená tepelnou poistkou, ktorá ho v prípade prehriatia automaticky vypne.

Chladný vánok

Anna Big môže byť dokonca použitá aj v lete, s vypnutým vykurovacím článkom prefukuje chladný vánok. A aby ste mali aj v tme dokonalý prehľad o tom, ako je Anna Big spustená, pomôže vám elegantná červená alebo modrá LED dióda na čelnom paneli.

Automatické vypnutie pri prevrhnutí

Masívny stojan je navrhnutý tak, aby bolo jeho prevrátenie takmer nemožné. Ak by sa tak predsa len stalo, Anna Big to spozná a v okamihu sa automaticky vypne. Obsahuje špeciálnu bezpečnostnú poistku, takže sa nemusíte ničoho obávať.

Skladná a štíhla

Kompaktné rozmery umožňujú Annu umiestniť kamkoľvek. Ponúka štíhle telo a moderný dizajn, vďaka čomu sa za ňu nebudete hanbiť ani v moderných domácnostiach. Pôsobí ako štýlový doplnok.

Dve farebné prevedenia

V ponuke nájdete Annu Big v bielej a čiernej verzii. Dokonale tak môžete prístroj zladiť so zvyškom domácnosti.

Technické údaje

 • Teplovzdušný ventilátor
 • 2v1 ohrieva aj chladí
 • Príkon 300 W – 2000 W
 • 8 úrovní výkonu
 • Veľkosť miestnosti do 25 m2 / 63 m3
 • Adaptive Heat (Automatický režim)
 • Veľmi tenké vyhotovenie
 • Rozmery 183 x 420 x 183 mm (šírka x výška x hĺbka)
 • Hmotnosť 3,2 kg
 • Úroveň hluku 28 – 50 dB(A

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
 • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
 • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať