Electrolux EOB8S39H

Electrolux EOB8S39H

Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť

Vstavaná rúra ELECTROLUX, 70 l, šírka 60 cm, sonda, gril, ventilátor, para, čierna
Cena vrátane DPH
1 289,00 €
Dostupnosť
Na objednávku
Kód
EOB8S39H
Výrobca

Electrolux EOB8S39HElectrolux EOB8S39HElectrolux EOB8S39HElectrolux EOB8S39HElectrolux EOB8S39HElectrolux EOB8S39H


Vstavaná rúra s parnou funkciou, Electrolux Intuit 800 PRO SteamBoost, šírka 60 cm, energetická trieda A++, SteamBoost/Steamify, parné samočistenie, prehľad funkcií rúry: 225 predpripravených varných programov VarioGuide (váha/tepelná sonda), 31 jazykov, vnútorný objem čistý 70 l, dotyková ponuka s menovkami a ikonami, TFT displej, teleskopické výsuvy, teplotná sonda, Softclosing, 3 sklá, rozmer (V x Š x H): 594 x 595 x 567 mm, čierna

Varenie v pare pre delikátne pokrmy - vyskúšajte varenie v pare alebo len v kombinácii s horúcim vzduchom. Dostanete dokonale pečené jedlo s bohatou chuťou . Použite Steamify® a rúra vyberie správnu intenzitu pary pre pripravené jedlo.
Precízne pečenie s našou teplotnou sondou - vďaka našej teplotnej sonde môžete zakaždým dosiahnuť dokonalé výsledky. Umožňuje vám monitorovať proces pečenia meraním teploty vnútri jedla. Dokonca vám oznámi, keď bude jedlo upečené na požadovanú teplotu a zastaví pečenie.
Dotykový displej – intuitívny a praktický, všetko máte na dosah - rúra s dotykovým displejom TFT umožňuje jednoducho nastaviť teplotu a čas, či už pečiete muffiny alebo lososa. K dispozícii máte potrebnú technológiu a pomocníka pri príprave chutných jedál, ktoré milujete.

Energetický štítok

Informačný list výrobku

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať