Stadler Form Tina

Stadler Form Tina
Vonný difuzér Stadler Form, vonná guľa White Amber, výdrž batérie 30 h, plynulé ovládanie výkonu
Cena vrátane DPH
54,90 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Tina
Výrobca

Stadler Form TinaStadler Form TinaStadler Form TinaStadler Form TinaStadler Form TinaStadler Form Tina


Na distribúciu arómy využíva prenosný vonný difuzér Tina namiesto vody a esenciálnych olejov vonné gule Fragrance Globe. Vďaka magickej vonnej guli a zabudovanej batérii s výdržou až 30 hodín si arómu z difuzéra Tina vychutnáte kdekoľvek a kedykoľvek. Príjemná vôňa vo vašej kúpeľni, toalete či obývačke sa bude šíriť minimálne 4 týždne.

Prečo vonný difuzér Tina tak krásne vonia?
Unikátny systém Fragrance Globe používa na distribúciu arómy magické vonné gule. Do difuzéra vložte vonnú guľu, o šírenie arómy sa postará zabudovaný ventilátor. Vonný difuzér Tina si jednoducho preneste z kúpeľne do obývačky bez rizika vyliatia vody či esenciálneho oleja.

Excelentých 30 hodín bez nabíjania
Štíhly difuzér Tina so zabudovanou batériou je elegantný doplnok do vášho domu či bytu. Bez trčiacich káblov ho postavíte na stôl či poličku a jeho intenzívnu vôňu si užijete nekonečných 30 hodín. Po krátkom nabití batérie je difuzér znovu pripravený potešiť vaše zmysly.

Užívajte si vôňu kdekoľvek a kedykoľvek
Vďaka USB koncovke difuzér jednoducho pripojíte k počítaču alebo power banke. Pribalený adaptér vám ho zas umožní zapojiť do elektrickej siete. O prevádzke vonného difuzéra vás informuje nenápadná LED dióda.

Magické vonné gule Fragrance Globe
Jedinečné vonné gule Fragrance Globe tvoria desiatky malých perličiek. Vzduch, ktorý prechádza okolo nich spôsobuje uvoľňovanie intenzívnej arómy, a to minimálne po dobu 4 týždňov. Po tomto čase odporúčame vonnú guľu vymeniť. Súčasťou každého balenia je Globe White Amber.

Vy rozhodnite o intenzite vône
Intenzitu vône ľahko nastavíte miernym otočením vrchnej časti. Čím viac je vrchný kryt otočený, tým je aróma v priestore intenzívnejšia. Bonusom je bezúdržbová prevádzka a veľmi jednoduchá výmena vonnej gule.

Difuzéry i vonné gule z rodiny Fragrance
Chcete spoznať okrem Tiny aj ďalšie vonné difuzéry? Prezrite si magickú Ninu s podsvietením alebo malú kompaktnú Linu. Na výber máte tiež 6 rozličných vonných gulí Fragrance Globe s príjemnou arómou. Vyberiete si kvetinovú vôňu alebo vôňu ružového drievka?

Technické parametre:

Vonný difuzér
Vstavaná batéria
USB napájanie
LED dióda
Stadler Form Premium Servis

VÝDRŽ BATÉRIE 30 hodín
ÚROVNE VÝKONU plynulé ovládanie
ROZMERY 75 x 177 x 75 mm
HMOTNOSŤ 0,3 kg
HLUČNOSŤ < 26 dB (A)
MENOVITÉ NAPÄTIE DC 5V/2A
VÝKON 3,5 W
V BALENÍ Globe White Amber

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať