Stadler Form Q Metal vystavený

Stadler Form Q Metal vystavený
Ventilátor Stadler Form, produkt bol vystavený na MO predajni
Cena vrátane DPH
99,00 €
Pôvodná cena
179,00 €
Ušetríte
45 % / 80,00 €
Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Q Metal vystavený
Výrobca

Stadler Form Q Metal vystavenýStadler Form Q Metal vystavenýStadler Form Q Metal vystavenýStadler Form Q Metal vystavenýStadler Form Q Metal vystavený


Ventilátor Q je ozajstná celebrita. Až taká, že jeho úžasná funkčnosť je prudko zatienená jeho vzhľadom.

Q – ventilátor

Chcete v kancelárii či doma znížiť teplotu, ale nechcete klimatizáciu a škaredé plastové ventilátory, ktoré nič nevydržia, sa vám nepáčia? Pre kanceláriu a domov sa ponúka ideálne riešenie – dizajnový ventilátor značky Stadler Form.
Ventilátor s jednoduchým označením “Q” na prvý pohľad veľmi pripomína motor dopravného lietadla. A aby nie, jeho autor, švajčiarsky dizajnér Carlo Borer, sa ním totiž nechal inšpirovať. Našťastie nielen dizajnom, ale aj výkonom a kvalitou spracovania. Telo prístroja je totiž vyrobené z vysoko kvalitnej ocele a hliníka. Má to hneď dve výhody – zvláda vďaka kvalitnej konštrukcii skrotiť vysoký výkon a navyše spĺňa náročné požiadavky zákazníkov na jednoduchú manipuláciu, údržbu a tiež už spomínaný dizajn.
Ventilátor “Q” konkurenciu výrazne zatieňuje v otázke výkonu – na najvyššom stupni je jeho prietok vzduchu až 2 400 m3 / h. Dokonale dokáže rozhýbať teda aj vzduch v miestnostiach s veľkosťou až 40 m2, čo v podstate znamená, že sa hodí aj do veľkých kancelárií a obývacích izieb.
Využitie špičkových materiálov má aj ďalší benefit. Tým je minimálna hlučnosť, vďaka ktorej nebudete nikdy. V závislosti na stupni výkonu sa totiž pohybuje od 41 do 58 dB – “Q” sa tak nemusíte báť použiť ani v spálni.
Maximálny dôraz bol pri vývoji “Q” kladený aj na funkčnosť a jednoduchú údržbu. Aby ste prístroj dokonale vyčistili od bežne zachytených nečistôt, stačí len odmontovať ochrannú mriežku na zadnej strane.

Inšpirácia v leteckom priemysle

Evokuje vo vás ventilátor motor lietadla? Máte pravdu, jeho dizajnér, Švajčiar Carlo Borer, sa totiž práve ním nechal pri vývoji inšpirovať. Výsledkom je originálny dizajn, ktorému sa nepribližuje žiadny iný ventilátor na svete. Kto z nás by netúžil vlastniť niečo jedinečného?

Luxusné spracovanie

Na lacné plasty, ktoré ponúka väčšina ventilátorov, môžete s úsmevom na tvári zabudnúť. U “Q” boli totiž využité iba kvalitné materiály, ako je ušľachtilá oceľ a hliník. Ventilátor je vďaka nim výrazne odolnejší a samozrejme lepšie spracovaný.

Úchvatný výkon

“Q” s výkonom nešetrí – ponúka totiž hneď tri rýchlostné stupne a s maximálnym výkonom až 2 400 m3 za hodinu bez problémov schladí aj veľké miestnosti o veľkosti až 40 m2.

Maximálna flexibilita

Ventilátor má nastaviteľnú podložku, vďaka ktorej si môžete sami vybrať uhol, pod akým má vzduch distribuovať.

Jednoduchá údržba

Vyčistenie nedostupných častí prístroja (napr. lopatiek) nemôže byť jednoduchšie. Stačí totiž odmontovať ochrannú mriežku na zadnej strane prístroja.

Nádherne tichý

Vysoký výkon v tomto prípade neznamená, že by “Q” otravoval. Naopak je veľmi tichým spoločníkom, ktorého hlučnosť činí iba 58 dB. To je hodnota zodpovedajúca hluku pri miernom daždi.

Vyberte si farbu

Potrpíte si na decentné či skôr výrazné farby? Vyberať môžete hneď z troch farebných prevedení – striebornú, bronzovú a čiernu – “Q” sa hodí do každej domácnosti aj kancelárie!

Technické údaje

  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ a hliník
  • Príkon: 35 W
  • Rýchlostné režimy: 3 rýchlosti
  • Hlučnosť: 41 – 58 dB
  • rozmery (šírka x výška x hĺbka ): 430 x 360 x 150 mm
  • Hmotnosť: 4,0 kg
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať