Stadler Form Lucy Black

Stadler Form Lucy Black
Difuzér Stadler Form s efektom plameňa, 5 g pary/h, nádoba 50 ml, prevádzka 10 h/nad.
Cena vrátane DPH
44,90 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Lucy Black
Výrobca

Stadler Form Lucy BlackStadler Form Lucy BlackStadler Form Lucy BlackStadler Form Lucy BlackStadler Form Lucy BlackStadler Form Lucy Black


Prenosný aróma difuzér Lucy rozptyľuje vôňu esenciálneho oleja vďaka zabudovanej batérii až 7 hodín, a to kedykoľvek a kdekoľvek. Jantárové svetlo Amber Light™ pripomína plameň sviečky a vytvára tak dokonale romantickú atmosféru.

Ako funguje aróma difuzér Lucy?
Vodu zmiešanú s pár kvapkami esenciálnych olejov mení aróma difuzér Lucy vďaka ultrazvukovej technológii na mimoriadne jemnú voňavnú hmlu. Tú rozptyľuje vo vašej obývačke či spálni. Ide o najšetrnejší a najúčinnejší spôsob distribúcie vône esenciálnych olejov.

Magická hra svetla a vône kedykoľvek
Vďaka zabudovanej batérii si magickú hru svetla a vône vonného difuzéra Lucy vychutnáte až 7 hodín, a to kdekoľvek a kedykoľvek. Ak uprednostníte šírenie vône bez svetla, jediným tlačidlom Amber Light™ stlmíte alebo úplne vypnete.

Jedinečné jantárové svetlo Amber Light™
Jantárové svetlo Amber Light™ vychádzajúce z aróma difuzéra Lucy prináša do vašich domovov efekt horiacej sviečky. Vo vašich obývačkách a jedálňach sa tak rozhostí romantická atmosféra a rozptýli vôňa esenciálnych olejov.

Bezpečné automatické vypnutie
Nebojte sa aróma difuzér Lucy nechať pustený, aj keď odchádzte z miestnosti. Po vyčerpaní zmesi vody a esenciálneho oleja sa difuzér automaticky vypne. Na jedno naplnenie a pripojená ku zdroju rozptyľuje vôňu v miestnosti až 10 hodín.

Rýchla a jednoduchá údržba
Aróma difuzér Lucy postačí raz za čas poutierať zvonku navlhčenou handričkou a dôkladne osušiť. Na ultrazvukovú membránu a vnútorné časti môžete použiť štandardný odvápňovač do domácnosti alebo náš Cleaner&Descaler.

Aromaterapia pre dušu
Vôňa ovplyvňuje našu náladu, myseľ a dokonca aj zdravotný stav. Aromaterapia je druh alternatívnej medicíny, v ktorej sa využívajú esenciálne oleje. Jediným nádychom vône z difuzéra Lucy potešíte svoje telo i dušu.

Zázračné esenciálne oleje
Účinky aromaterpie si vychutnajte so 100 % čistými esenciálnymi olejmi od Stadler Form. Do aróma difuzéra Lucy môžete použiť aj iné esenciálne oleje bez obsahu alkoholu.

Technické parametre:

Aróma difuzér s efektom horiacej sviečky
Vstavaná batéria
USB napájanie
Technológia Amber Light™
Nočný režim
Automatické vypnutie
Aromaterapia
Stadler Form Premium Servis

VÝDRŽ BATÉRIE 7 hodín
VÝKON max 5 g/h
PREVÁDZKA 10 hodín
OBJEM NÁDOBY NA VODU 50 ml
ROZMERY 70 x 150 x 70 mm
HMOTNOSŤ 0,36 kg
HLUČNOSŤ < 26 dB(A)
MENOVITÉ NAPÄTIE DC 5V/2A
VÝKON 10 W

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať