Stadler Form Charly Little vystavený

Stadler Form Charly Little vystavený
Ventilátor Stadler Form, produkt bol vystavený na MO predajni
Cena vrátane DPH
79,00 €
Pôvodná cena
99,00 €
Ušetríte
20 % / 20,00 €
Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Charly Little vystavený
Výrobca

Stadler Form Charly Little vystavenýStadler Form Charly Little vystavenýStadler Form Charly Little vystavenýStadler Form Charly Little vystavený


Je čas vzlietnuť!

Ventilátor Charly patrí už medzi kultové modely. Tento výnimočný stroj produkujúci vietor je vybavený aj funkciou oscilácie, vďaka ktorej môže Charly šíriť chladný vzduch v miestnosti rovnomerne do všetkých strán.

CHARLY LITTLE – otočný ventilátor

Model Charly Little ponúka vysoký výkon v kombinácii s kompaktnými rozmermi. Do miestnosti pritom fúka chladivý vzduch s obrovskou silou až 3300 m3 za hodinu, vďaka čomu kvalitne distribuuje vzduch do miestností s veľkosťou až 40 m2. Skvele sa tak hodí aj do skutočne veľkých obývacích izieb a kancelárií.

Luxusný pocit z ventilátora navyše zdôrazňuje aj využitie prémiových materiálov – napríklad podstavec zo zinku alebo horná časť z ušľachtilej ocele a kvalitného hliníka. Masívna základňa je navyše poistkou, že je Charly little maximálne stabilný aj pri vysokom výkone.

Vytvorte si v kancelárii a doma ideálne teplotné podmienky aj v lete. Ak nechcete klimatizáciu a škaredé plastové ventilátory sa vám jednoducho nepáčia, je výbornou voľbou dizajnový ventilátor značky Stadler Form.

Rovnomernú distribúciu vzduchu potom strážia funkcia oscilácie, ktorá zaisťuje rovnomerný rozptyl studeného vzduchu na horizontálnej úrovni. Dizajnér produktu, Matti Walker, pritom kládol dôraz na to, aby bol ventilátor čo najflexibilnejší, a preto je umožnené regulovať vertikálny sklon vrtule. Smer fúkania vzduchu si vďaka tomu nastavíte presne tak, ako vám vyhovuje.

Hoci je Charly Little veľký silák, v otázke hlučnosti ho môžeme označiť ako “Introverta”. Cez špičkový výkon je totiž vďaka kvalitnej konštrukcii až prekvapivo tichý, lebo aj pri najvyššej záťaži hlučnosť nepresahuje 52 dB, čo je hlasitosť zodpovedajúce slabému dažďu.

Kompaktné rozmery

Ventilátor je možné využiť v akejkoľvek miestnosti a môžeme vám garantovať, že vďaka vysokému výkonu, kedy rozhýbe až 3300 m3 / h vzduchu za hodinu, vytvorí pokojne klímu ako pri tornáde. Záleží len na vás, aký zo stupňov výkonu si vyberiete.

Ľahko nastaviteľný smer fúkania

Charly little je konštruovaný tak, aby ste mohli ľahko ovplyvňovať smer jeho fúkania – ako v horizontálnej, tak aj vo vertikálnej rovine. Vždy si ľahko nastavíte taký smer, ktorý vám bude dokonale vyhovovať.

Prémiové materiály

Švajčiarska značka Stadler Form použila pri výrobe ventilátora iba tie najlepšie dostupné materiály, ako je zinok, oceľ alebo hliník, čo sa pozitívne podpísalo na kvalite konštrukcie. Za benefit možno považovať aj oceľovú úchytku pre ľahkú manipuláciu s ventilátorom.

Maximálna stabilita aj pri vysokom výkone

Maximálnu stabilitu za všetkých okolností zaisťuje masívna liaty podstavec vyrobený zo zinku. Môžete si tak byť istí, že sa neprevrhne ani pri najvyššom výkone.

Technické údaje

 • Stolový ventilátor (14”)
 • Materiál: zinok, hliník, nerez oceľ
 • príkon: 25 – 45 W
 • Výkon: 3300 m3 / hod
 • 3 rýchlosti
 • Veľkosť miestnosti: až 40 m2 / 100 m3
 • Nastaviteľný sklon – 4 pozície
 • Oscilácia
 • Rozmery: 352 x 395 x 255 mm (šírka x výška x hĺbka )
 • Hmotnosť: 3,5 kg
 • Hlučnosť: do 52 dB

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
 • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
 • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať