Stadler Form Charly Floor

Ventilátor Stadler Form, podlahový, 6000 m3/h, 3 rýchlosti, horizontálna oscilácia, vertikálny sklon
Cena vrátane DPH
119,00 €
Pôvodná cena
169,00 €
Ušetríte
30 % / 50,00 €
Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Charly Floor
Výrobca

Stadler Form Charly FloorStadler Form Charly FloorStadler Form Charly FloorStadler Form Charly Floor


Je čas vzlietnuť!

Ventilátor Charly patrí už medzi kultové modely. Tento výnimočný stroj produkujúci vietor je vybavený aj funkciou oscilácie, vďaka ktorej môže Charly šíriť chladný vzduch v miestnosti rovnomerne do všetkých strán.

CHARLY FLOOR – otočný ventilátor

Vytvorte si v kancelárii a doma ideálne teplotné podmienky aj v lete. Ak nechcete klimatizáciu a škaredé plastové ventilátory sa vám jednoducho nepáčia, Charly Floor je výbornou voľbou.

Ventilátor Charly Floor rovnomerne rozptyľuje studený vzduch po miestnosti. S dizajnom pripomínajúcim turbínu tryskáča a podobným výkonom pri presune vzduchu: tri hliníkové lopatky umožnia tomuto ventilátoru premiestniť až 6000 m3 vzduchu za hodinu. Vďaka svojej oblej zinkovej základni odlievanej pod tlakom zostáva Charly Floor aj pri nastavovaní sklonu v pevnom spojení so zemou. Cirkuláciu vzduchu je možné nastaviť na jednu z troch úrovní. Charly floor je tuhý chlapík, vyrobený z kovu: zinku, hliníka a poťahovanej ocele.

Model Charly Floor ponúka vysoký výkon v kombinácii s kompaktnými rozmermi. Zvládne miestnosti až o veľkosti 50 m2. Skvele sa tak hodí aj do skutočne veľkých obývacích izieb a kancelárií.

Rovnomernú distribúciu vzduchu potom strážia funkcia oscilácie, ktorá zaisťuje rovnomerný rozptyl studeného vzduchu na horizontálnej úrovni.

Hoci je Charly Floor veľký silák, v otázke hlučnosti ho môžeme označiť ako tichého. Cez špičkový výkon je totiž vďaka kvalitnej konštrukcii až prekvapivo tichý. Pri najvyššej záťaži hlučnosť nepresahuje 56 dB, čo je hlasitosť zodpovedajúce slabému dažďu.

Príjemné rozmery

Sedíte pri stole a snažíte sa pracovať / učiť sa, ale mozog nepracuje na plné obrátky? Rozhýbte vzduch pomocou kompaktného ventilátora Charly Floor a zlepší sa aj vaše myslenie.

Flexibilné využitie

Charly Floor je konštruovaný tak, aby ste mohli ľahko ovplyvňovať smer jeho fúkania – ako v horizontálnej, tak aj vo vertikálnej rovine. Vždy si ľahko nastavíte taký smer, ktorý vám bude dokonale vyhovovať.

Kvalitné spracovanie

Švajčiarska značka Stadler Form použila pri výrobe ventilátora iba tie najlepšie dostupné materiály, ako je zinok, oceľ alebo hliník, čo sa pozitívne podpísalo na kvalite konštrukcie. Za benefit možno považovať aj oceľovú úchytku pre ľahkú manipuláciu s ventilátorom.

Maximálna stabilita

Maximálnu stabilitu za všetkých okolností zaisťuje masívny liaty podstavec vyrobený zo zinku. Môžete si tak byť istí, že sa neprevrhne ani pri najvyššom výkone.

Technické údaje

 • Podlahový ventilátor (18”)
 • Materiál: zinok, hliník, nerez oceľ
 • Príkon: 36 – 60 W
 • Výkon: 6000 m3 / hod
 • 3 rýchlosti
 • Veľkosť miestnosti: až 50 m2 / 125 m3
 • Nastaviteľný sklon – 4 pozície
 • Oscilácia
 • Rozmery: 450 x 485 x 280 mm (šírka × výška × hĺbka)
 • Hmotnosť: 4,5 kg
 • Hlučnosť: do 56 dB


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
 • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
 • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať