Liebherr KGBNf 2060
Chladnička kombinovaná LIEBHERR, en. trieda D, BioFresh, NoFrost, 149/99/103 L, nerez SmartSteel
Cena vrátane DPH
999,00 €
Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
KGBNf 2060
Výrobca

Liebherr KGBNf 2060Liebherr KGBNf 2060Liebherr KGBNf 2060Liebherr KGBNf 2060Liebherr KGBNf 2060Liebherr KGBNf 2060


Kombinované chladničky, energetická trieda D, spotreba: 0,621 kWh/24hod, úžitkový objem chladničky/BioFresh/mrazničky: 149/99/103 l, kapacita zmrazovania: 9 kg/24 h, sklad. doba pri poruche: 16 h, NoFrost, BioFresh s teleskopickým pojazdom zásuviek, Duo Cooling - 2 samostatné chladiace okruhy, hlučnosť: 36 dB, stropné LED osvetlenie, Dverový alarm chladiacej a mraziacej časti: optický a zvukový, 2,4‘‘ dotykový displej, SmartDevice ready, rozmery (v x š x h): 201 x 60 x 66,5 cm, farba: nerez Smart Steel

BioFresh udrží potraviny dlhšie čerstvé - čerstvé a zdravé potraviny dodajú nášmu telu prirodzeným spôsobom to, čo potrebuje, aby dokázalo podávať výkony. S patentovanou technológiou BioFresh sa potraviny bohaté na vitamíny a minerály skladujú pri správnej teplote a ideálnej vlhkosti vzduchu. Ovocie a zelenina, mäso, ryby a mliečne výrobky tak ostanú čerstvé výrazne dlhšie než v bežných chladničkách.
DuoCooling - s dvomi oddelenými regulovateľnými okruhmi sa dá s funkciou DuoCooling pri kombinovaných chladničkách s mrazničkou nezávisle a presne riadiť teplota v chladiacej a mraziacej časti. Medzi chladiacou a mraziacou časťou neprebieha žiadna výmena vzduchu. Zamedzí sa tak prenosu pachov a vysychaniu potravín.
NoFrost - pri NoFrost sa zamrazený tovar zmrazuje s vychladeným cirkulujúcim vzduchom a vlhkosť vzduchu sa odvádza preč. Mraziaci priestor tak ostáva vždy bez námrazy a na potravinách sa nevytvorí vrstva ľadu.
BluPerformance - väčší objem v interiéri pre potraviny, úsporná a energetická prevádzka, tichá a pohodlná manipulácia a ocenený dizajn: Zariadenia BluPerformance od Liebheruu stanovujú v oblasti chladenia a zmrazovania nové kritériá.

Energetický štítok

Informačný list výrobku

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať