Electrolux KVBAS21WX

Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť

Vstavaná rúra ELECTROLUX, 43 l, výška 46 cm, SteamBoost, nerez
Cena vrátane DPH
1 229,00 €
Dostupnosť
Na objednávku
Kód
KVBAS21WX
Výrobca

Electrolux KVBAS21WXElectrolux KVBAS21WXElectrolux KVBAS21WXElectrolux KVBAS21WXElectrolux KVBAS21WXElectrolux KVBAS21WX


Rúra vstavaná kompaktná, electrolux Intuit 800 PRO SteamBoost, výška 46 cm, vnútorný objem čistý 43 l, elektronické dotykové ovládanie, rúra s 2 pečúcimi úrovňami, automatický návrh teploty, automatické hmotnostné programy, 230 prednastavených programov rúry, 30 jazykov, Parné programy, parné čistenie, dotykový plnofarebný TFT displej, dodávané plechy v príslušenstve: 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 plech na zachytávanie mastnoty šedý smalt, 1 sada dierovanej + nedierovanej panvice, nerez s povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov, SoftClosing, Teplotná sonda, 4 sklá, rozmer (V x Š x H): 455 x 595 x 567 mm

Steamify®, váš sprievodca varením v pare - s našou funkciou Steamify® je vytvorenie chutných pokrmov ešte jednoduchšie. Zadajte teplotu pečenia, ktorú zvyčajne používate, a rúra automaticky upraví nastavenia, vďaka čomu je jedlo pripravené v pare k dokonalosti. Zoznámte sa s naším odborníkom na paru pre zdravšie, chutnejšie jedlo.
Chutné jedlá jednoducho s možnosťami pripojenia - zažite skutočnú pomoc pri varení s funkciou ConnectedCooking. Na diaľku nastavte a zmeňte čas a teplotu rúry. Užívajte si pohodlie ovládania priebehu varenia dokonca aj mimo kuchyne.
Precízne pečenie s našou teplotnou sondou - vďaka našej teplotnej sonde môžete zakaždým dosiahnuť dokonalé výsledky. Umožňuje vám monitorovať proces pečenia meraním teploty vnútri jedla. Dokonca vám oznámi, keď bude jedlo upečené na požadovanú teplotu a zastaví pečenie.

Energetický štítok

Informačný list výrobku

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať