Electrolux EW6T3262IC

Electrolux EW6T3262IC

Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť

Práčka ELECTROLUX, zvrchu plnená, 6 kg, 1200 ot./min., en. trieda E, SensiCare, Woolmark Blue
Cena vrátane DPH
549,00 €
Dostupnosť
Na objednávku
Kód
EW6T3262IC
Výrobca

Electrolux EW6T3262ICElectrolux EW6T3262ICElectrolux EW6T3262ICElectrolux EW6T3262ICElectrolux EW6T3262IC


Práčka ELECTROLUX, zvrchu plnená, 6 kg, 1200 ot./min., en. trieda E, SensiCare, Woolmark Blue, veľký LCD displej, jemný program Hodváb navrhnutý špeciálne pre hodváb, pracie programy: zap/vyp, bavlna, Cotton ECO, syntetika, jemná bielizeň, Rapid 14min, plákanie, odstredenie/vypustenie, protialergický, detská bielizeň, hodváb, vlna, šport, športová bielizeň, Denim,
možnosť posunutia štartu, automatické umiestnenie bubna do správnej polohy na konci programu, kontrola rovnomerného rozloženia náplne, technológia Fuzzy Logic, prispôsobuje sa množstvu náplne, Invertorový motor pre zvýšený výkon a veľmi tichý chod, rozmery (V x Š x H) mm: 890 x 400 x 600

Šetrite energiu s Eco TimeManagerom - perte úsporne, efektívne a ekologicky s funkciou Eco TimeManager. Prispôsobte si trvanie pracieho programu, ako vám to vyhovuje, a súčasne šetrite vodu aj energiu. To všetko pri vynikajúcej účinnosti prania. Môžete sa spoľahnúť, že bielizeň bude vypraná jemne a dôkladne.
Individuálna starostlivosť a kratšie cykly - technológia SensiCare prispôsobuje program aktuálnej náplni, aby zabránila zbytočne dlhému praniu. Odevy si tak dlhšie zachovajú svoj vzhľad a hebkosť.
Svieža bielizeň s antialergickým programom - náš vysoko výkonný antialergický program odstraňuje z bielizne dráždivé látky, pričom kombinuje účinný prací cyklus a parnú fázu, aby jemne a dôkladne očistil a ošetril každé vlákno.

Energetický štítok

Informačný list výrobku

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať