Electrolux EOC6H71X

Electrolux EOC6H71X

Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť

Vstavaná rúra ELECTROLUX, 75 l, šírka 60 cm, SteamCrisp, nerez
Cena vrátane DPH
769,00 €
Dostupnosť
Na objednávku
Kód
EOC6H71X
Výrobca

Electrolux EOC6H71XElectrolux EOC6H71XElectrolux EOC6H71XElectrolux EOC6H71XElectrolux EOC6H71X


Rúra vstavaná s parnou funkciou, Intuit 700 PRO SteamCrisp, šírka 60 cm, energetická trieda A+, vnútorný hrubý objem: 75 l, zasúvateľné ovládače, LED displej, teleskopické výsuvy, teplotná sonda, SoftClosing, nerez s povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov, počet skiel 3, rozmer (V x Š x H): 594 x 595 x 567 mm

Kde sa chutné stáva delikátnym - nastal čas preskúmať silu pary s rúrou SteamCrisp® série 700. Táto rúra prináša do procesu pečenia vlhkosť, čím umožňuje prípravu jedla pri nižšej teplote a zabraňuje jeho vysušeniu. Vytvára zlatisté, chrumkavé kôrky a šťavnaté vnútra.
Precízne pečenie s našou teplotnou sondou - vďaka našej teplotnej sonde môžete zakaždým dosiahnuť dokonalé výsledky. Umožňuje vám monitorovať proces pečenia meraním teploty vnútri jedla. Dokonca vám oznámi, keď bude jedlo upečené na požadovanú teplotu a zastaví pečenie.
Jemné vnútri, chrumkavé vonku s rúrou SteamCrisp - rozlúčte sa s priemerným pečením a privítajte rúru SteamCrisp. Ideálna na pečenie mäsa a nemäsových pokrmov, kombinuje paru a tradičný ohrev, aby sa jedlo upieklo jemne, čiže aby pokrmy nevyschli. Chuť a textúra sú vylepšené parou.

Energetický štítok

Informačný list výrobku

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať