doTerra Nepal Dryer Balls + Bergamot 15 ml

doTerra Nepal Dryer Balls + Bergamot 15 ml

Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť

Vlnené gule do sušičky doTERRA, 4 ks, vrecko + Bergamot 15 ml
Cena vrátane DPH
59,00 €
Dostupnosť
Na objednávku
Kód
Nepal Dryer Balls + Bergamot 15 ml
Výrobca


Tieto gule sú zo 100% vlny, ručne vyrábané s láskou skupinou žien v Nepále. Vychutnajte si vôňu a účinky esenciálneho oleja priamo na sušenej bielizni. Znížite tým tiež dĺžku sušenia a bielizeň zároveň zmäkčíte.

Toto je balenie, ktorú budete chcieť darovať všetkým vašim priateľom! Tieto gule do sušičky zo 100 % vlny ručne vyrába skupina žien v Nepále a dodávajú sa v štýlovom zaťahovacom vrecku na šnúrku. V kombinácii s olejom Bergamot, nádherne jemným citrusovým esenciálnym olejom.
Obsahuje: 4 gule do sušičky z vlny, 1 zaťahovacie vrecko na šnúrku na ich uloženie a esenciálny olej Bergamot (15 ml).

Prostredníctvom iniciatívy doTERRA Co-Impact Sourcing™ môžu teraz tieto ženy zaistiť finančnú bezpečnosť pre seba, svoje rodiny a pokračovať na svojej ceste k uzdraveniu. Kúpou balenia Nepal Dryer Ball môžete pomôcť zvýšiť ekonomické príležitosti v znevýhodnených regiónoch Nepálu a vlastniť zmysluplnú pripomienku na pozitívny vplyv eticky získavaných esenciálnych olejov.

Použitie: kvapnite obľúbený esenciálny olej doTERRA na jednu guľu, tú potom vhoďte spolu s bielizňou aj so zvyšnými guľami z balenia do sušičky.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať