doTerra Elevation 15 ml

doTerra Elevation 15 ml

Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť

Esenciálna zmes doTERRA, Elevation, 15 ml
Cena vrátane DPH
65,00 €
Dostupnosť
Na objednávku
Kód
Elevation 15 ml
Výrobca

doTerra Elevation 15 ml


Táto povznášajúca kombinácia éterických olejov vytvára energetickú vôňu, ktorá pomáha stimulovať chémiu tela, keď sa človek cíti apatický. Oleje v tejto zmesi napomáhajú pri problémoch týkajúcich sa emocionálnej rovnováhy. Vôňa tejto kombinácie esenciálnych olejov je povznášajúca, osviežujúca a pomáha posilniť pocity ocenenia seba samého. Môže nám pomôcť zahnať pocity depresie, smútku a úzkosti.

Odporúčané použitie: rozptýľte esenciálnu zmes pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm, obklopte sa nádhernou pozitívnou vôňou, ktorá zaženie pocity smútku a vdýchne do vašich domovov pocity radosti, šťastia a hravosti.

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Upozornenie

Možnosť precitlivenosti pokožky. Skladujte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, vnútornou časťou ucha a inými citlivými oblasťami. Po použití sa na 12 hodín vyhnite priamemu slnečnému žiareniu. * len na vonkajšie použitie ** pri aplikácií so zariadením, postupujte prosím podľa návodu na použitie konkrétneho zariadenia

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať