Cecotec Conga Rockstar 3000 Advance Ergowet Connected IA

Tyčový vysávač Cecotec 4v1, 680W, 230aW, 90 min, 3Diana, LED, Ergo Wet, Ergo Flex
Cena vrátane DPH
499,00 €
Pôvodná cena
599,00 €
Ušetríte
17 % / 100,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Conga Rockstar 3000 Advance Ergowet Conn
Výrobca

Cecotec Conga Rockstar 3000 Advance Ergowet Connected IACecotec Conga Rockstar 3000 Advance Ergowet Connected IACecotec Conga Rockstar 3000 Advance Ergowet Connected IACecotec Conga Rockstar 3000 Advance Ergowet Connected IACecotec Conga Rockstar 3000 Advance Ergowet Connected IACecotec Conga Rockstar 3000 Advance Ergowet Connected IACecotec Conga Rockstar 3000 Advance Ergowet Connected IACecotec Conga Rockstar 3000 Advance Ergowet Connected IACecotec Conga Rockstar 3000 Advance Ergowet Connected IACecotec Conga Rockstar 3000 Advance Ergowet Connected IACecotec Conga Rockstar 3000 Advance Ergowet Connected IA


· V automatickom režime senzory detegujú množstvo prachu, typ vysávaného povrchu a umelá inteligencia 3Diana analyzuje pohyby pri vysávaní a automaticky prispôsobí výkon vysávača.
· Force Sonic vysávanie so sacím výkonom až 230 aW, technológiou cyklónu a najmodernejším digitálnym motorom.
· Výdrž batérie až 90 minút s Li-Ion batériou 3 000 mAh.
· Nádržka na vodu Water Tank umožní vysávať a mopovať zároveň.
· 4 režimy vysávania: Eco, Medium, High a Auto.
· Digitálny displej zobrazuje aktuálnu kapacitu batérie, režim vysávania, úroveň sacieho výkonu a iné.
· LED osvetlenie na hubici a nabíjanie v držiaku bez pripájania káblov.
· Ovládanie vysávača cez mobilnú aplikáciu Cecotec.


Používa inteligenciu rovnako ako vy
S čipom 3Diana je aj tyčový vysávač Conga Rockstar 3000 Advance ErgoWet Connected IA súčasťou AI revolúcie. Umelá inteligencia pomocou senzorov sleduje množstvo prachových častíc, typ vysávaného povrchu a analyzuje vaše pohyby pri vysávaní. Automaticky a inteligentne prispôsobí výkon vysávača množstvu znečistenia.


Nezľakne sa vysokých kobercov ani čalúnenia
Technológia Force Sonic prináša maximálny výkon až 680 W. Sací výkon je maximalizovaný systémom Typhoon až na 230 aW*. Cyclonic System ponúka extrémne čistenie aj tých najzložitejších materiálov, akými sú vysoké koberce alebo švy na sedačke. Vďaka tomu bude váš domov vždy dokonale čistý.
* Podľa skúšok vykonaných v súlade s článkom 5.8 normy IEC 62885-4:2020.


Digitálny bezuhlíkový motor
Digitálna Brushless Technology s najmodernejším digitálnym bezuhlíkovým motorom zabezpečujú vyšší výkon, nižšiu hlučnosť a extra dlhú životnosť.

90 minút hĺbkového čistenia
Povysávajte celý dom bez dobíjania. 29,6 V Li-Ion batéria s kapacitou 3 000 mAh umožní až 90 minút* nepretržitého vysávania a plné nabitie za 3 – 4 hodiny. Tyčový vysávač stačí vložiť do jeho držiaka, ktorý slúži aj na jeho nabíjanie.
*V režime ECO bez motorizovaného príslušenstva.

Ergo Wet vysáva a umýva súčasne
S tyčovým vysávačom Conga Rockstar 3000 Advance ErgoWet Connected IA so systémom Ergo Wet môžete mopovať a vysávať súčasne. Vďaka nádržke na vodu vysávajte a mopujte jedným ťahom a skráťte svoj čas strávený upratovaním.

4 režimy vysávania
Tyčový vysávač Conga Rockstar 3000 Advance ErgoWet Connected IA ponúka režimy Eco, Medium, Turbo a Auto. Vyberte si ten, ktorý najviac vyhovuje vašim potrebám alebo to nechajte na umelú inteligenciu vysávača zvolením automatického režimu.

Kefa Jaliscazo je postrach všetkých nečistôt
Nemeňte už kefy pri zmene typu podláh a nečistôt. Milióny mikrovlákien kefy Jaliscazo zachytávajú všetky nečistoty ako sú roztoče, prach alebo piesok. Silikónové lamely sa zároveň postarajú o dlhé vlasy a chlpy. Je najlepším pomocníkom pre čisté podlahy, koberce a čalúnenie.

Dokonalá filtrácia
Cyclonic System je najmodernejšia technológia a dokonale odsáva a oddeľuje častice pomocou odstredivej sily. Počas celej životnosti si zachováva maximálnu účinnosť. Odstredivá sila oddelí väčšie častice od menších a drobné prachové čiastočky a alergény následne zachytia dva vysokoúčinné filtre.

Prekvapivo veľký objem zásobníka
S jeho extra veľkým zásobníkom s objemom až 600 ml povysávate celý dom bez toho, aby ste sa museli zdržovať vysýpaním povysávaných nečistôt.

Majte vždy prehľad ako a čo vysávate
V aplikácii Cecotec* môžete spravovať všetky nastavenia vášho vysávača a v reálnom čase sledovať typ nečistôt, ktoré vysávate. Dokonca aj čiastočky malé ako peľ. To je dôkaz dokonalého čistenia.
*Vzhľad a funkcie aplikácie sa môžu líšiť v závislosti od verzie.

Až 360° slobody
Vďaka 90-minútovej výdrži batérie si pri vysávaní užijete úplnú voľnosť pohybu na každom mieste vašej domácnosti. Bez kábla dosiahnete do všetkých kútov, dokonca aj tých najvyšších.

Profesionálna sada príslušenstva
Upratujte ako profesionál so širokou sadou príslušenstva, ktoré nájdete v balení tyčového vysávača Conga Rockstar 3000 Advance ErgoWet Connected IA. To vám umožní detailne vyčistiť celý dom, každý kút a odstrániť nečistoty z akéhokoľvek povrchu.


POPIS FUNKCIÍ
Popis funkcií tyčového vysávača Cecotec Conga Rockstar 3000 Advance ErgoWet Connected IA:
· Batériový vysávač 4v1: Tyčový vysávač, elektrická metla, ručný vysávač a mop.
· Umelá inteligencia 3Diana: Vďaka svojim senzorom deteguje množstvo prachových častíc, typ vysávaného povrchu a súčasne umelá inteligencia analyzuje vaše pohyby a automaticky prispôsobí výkon vysávača množstvu znečistenia. Tým dokáže predĺžiť výdrž batérie až na 90 minút*.
*V režime ECO bez motorizovaného príslušenstva.
· Brushless Technology: Najmodernejší digitálny bezuhlíkový motor zabezpečí vyšší výkon, nižšiu hlučnosť a extra dlhú životnosť.

Výkon
· Force Sonic: Technológia Force Sonic zabezpečí maximálny výkon 680 W. Sací výkon je maximalizovaný systémom Typhoon až na 230 aW*. Cyclonic System ponúka extrémne čistenie aj tých najzložitejších materiálov, akými sú vysoké koberce alebo švy na sedačke. Vďaka tomu bude váš domov vždy dokonale čistý.
* Podľa skúšok vykonaných v súlade s článkom 5.8 normy IEC 62885-4:2020.
· 4 režimy vysávania: Vďaka režimom Eco, Medium, High a Auto sa prispôsobí každej situácii. Režim Eco predĺži výdrž batérie na maximum s dokonalými výsledkami, režim Normal poskytuje najlepšiu kombináciu účinnosti a sacieho výkonu, režim High odstráni najťažšie nečistoty a je vhodný na vysávanie kobercov. V automatickom režime vysávač pomocou senzorov rozpozná množstvo znečistenia a sám prispôsobí výkon vysávania.
· Cyclonic System a filtre: Cyklónová technológia dokonale odsáva a oddeľuje častice pomocou odstredivej sily. Počas celej životnosti si zachováva maximálnu účinnosť. Odstredivá sila oddelí väčšie častice od menších a drobné prachové čiastočky a alergény následne zachytia dva vysokoúčinné filtre.
· Batéria: 29,6 V Li-Ion batéria s kapacitou 3 000 mAh poskytuje až 90 minút* nepretržitého vysávania a plné nabitie za 3 - 4 hodiny.
*V režime ECO bez motorizovaného príslušenstva.

Vybavenie
· Mopovanie Ergo Wet: Vďaka nádržke na vodu Water Tank vysávajte a mopujte jedným ťahom a skráťte svoj čas strávený upratovaním.
· Motorizovaná hubica s rotačnou kefou Jaliscazo: Milión vlákien, z ktorých sa skladá, zachytávajú všetky nečistoty ako sú roztoče, prach alebo piesok. Silikónové lamely zároveň zachytia dlhé vlasy a chlpy. Z akéhokoľvek povrchu.
· Systém Ergo Flex: Vďaka flexibilnému ohybnému kĺbu na trubici sa dostanete na akékoľvek miesto. Ľahko povysávate aj pod sedačkou, posteľou či iným nábytkom bez toho, aby ste sa museli zohýnať.
· LED osvetlenie na hubici: Vďaka zabudovanému LED osvetleniu na vysávacej hubici vášmu zraku neunikne ani posledné zrnko prachu.
· Digitálny displej: Zobrazuje aktuálnu kapacitu batérie, režim vysávania, úroveň sacieho výkonu a iné upozornenia.

Ovládanie
· Ovládanie cez mobilnú aplikáciu Cecotec: Možnosť spravovať všetky nastavenia vysávača a v reálnom čase sledovať typ nečistôt, ktoré vysáva.
*Vzhľad a funkcie aplikácie sa môžu líšiť v závislosti od verzie.

Ostatné vlastnosti
· Nabíjací držiak na stenu: Praktický držiak na stenu zároveň nabíja. Tyčový vysávač stačí vložiť do držiaku a už netreba pripájať žiadne káble.
· 360° slobody: Vďaka prevádzke na batériu si pri vysávaní užívate úplnú voľnosť pohybu na každom mieste vašej domácnosti. Bez kábla dosiahnete do všetkých kútov, dokonca aj tých najvyšších.
· Only Silence: Hlučnosť pri upratovaní iba 88 dB. Oveľa menej než iné vysávače s podobným výkonom.
· Objem zásobníka na prach: 600 ml.
· Nízka hmotnosť 3,81 kg zabezpečuje ľahkú manipuláciu.

Príslušenstvo
· Príslušenstvo v balení: Motorizovaná kefa na čalúnenie, široká a úzka hubica na nábytok a/alebo kúty, podlhovastá kefa na citlivé povrchy, textilná kefa na čalúnenie, predlžovacia trubica, spojovacie koleno, flexibilná trubica, mopovací nadstavec, nádrž na vodu Water Tank, držiak na stenu.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Hmotnosť: 3,81 kg
Výdrž batérie: 90 minút
Kapacita a typ batérie: 3 000 mAh (Li-Ion)
Doba nabíjania: 3 - 4 hodiny
Objem zásobníka na prach: 600 ml
Filter: Vysokoúčinný filter
Hlučnosť: ≤88 dB

OBSAH BALENIA
· Tyčový vysávač Conga Rockstar 3000
· Držiak na stenu s funkciou nabíjania
· Motorizovaná hubica s rotačnou kefou Jaliscazo na tvrdé podlahy a koberce
· Motorizovaná kefa na čalúnenie
· Široká hubica na nábytok a/alebo kúty
· Úzka hubica na nábytok a/alebo kúty
· Podlhovastá kefa na citlivé povrchy
· Textilná kefa na čalúnenie
· Predlžovacia trubica
· Spojovacie koleno
· Flexibilná trubica
· Mopovací nadstavec
· Nádrž na vodu Water Tank

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať