Cecotec Conga Popstar 4070 H2O Max

Tyčový vysávač Cecotec 4v1, 200W, 10kPa, 85 min, 2 režimy, LED, H2O mop
Cena vrátane DPH
179,00 €
Pôvodná cena
229,00 €
Ušetríte
22 % / 50,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Conga Popstar 4070 H2O Max
Výrobca

Cecotec Conga Popstar 4070 H2O MaxCecotec Conga Popstar 4070 H2O MaxCecotec Conga Popstar 4070 H2O MaxCecotec Conga Popstar 4070 H2O MaxCecotec Conga Popstar 4070 H2O MaxCecotec Conga Popstar 4070 H2O MaxCecotec Conga Popstar 4070 H2O Max


· Ultra Power vysávanie s výkonom až 200 W, technológiou cyklónu a batériou Immortal.
· Výdrž batérie až 85 minút s Li-Ion batériou 2 500 mAh.
· Nádržka na vodu H2O Clean umožní vysávať a mopovať zároveň.
· 2 režimy vysávania: Eco a Turbo.
· LED osvetlenie na hubici.


Nezľakne sa vysokých kobercov ani čalúnenia
Technológia Ultra Power prináša maximálny výkon až 200 W. Sací tlak je maximalizovaný na 10 kPa*. Cyclonic System ponúka extrémne čistenie aj tých najzložitejších materiálov, akými si sú vysoké koberce alebo švy na sedačke. Vďaka tomu bude váš domov vždy dokonale čistý.
* Podľa skúšok vykonaných v súlade s článkom 5.8 normy IEC 62885-4:2020.


85 minút hĺbkového čistenia
Povysávajte celý dom bez dobíjania. 40,7 V Li-Ion batéria s kapacitou 2 500 mAh umožní až 85 minút* nepretržitého vysávania a plné nabitie za 4 - 5 hodín.
*V režime ECO bez motorizovaného príslušenstva.


H2O Clean vysáva a umýva súčasne
S tyčovým vysávačom Conga Popstar 4070 H2O Max so systémom H2O Clean môžete mopovať a vysávať súčasne. Vďaka nádržke na vodu vysávajte a mopujte jedným ťahom a skráťte svoj čas strávený upratovaním.

2 režimy vysávania
Tyčový vysávač Conga Popstar 4070 H2O Max ponúka režimy Eco a Turbo . Vyberte si ten, ktorý najviac vyhovuje vašim potrebám.

Motorizovaná hubica s univerzálnou rotačnou kefou
Nemeňte už kefy pri zmene typu podláh a nečistôt. Motorizovaná hubica s univerzálnou rotačnou kefou High Speed Power Brush odstráni najodolnejšie nečistoty z pevných podláh, a aj tie, ktoré sa usadia v kobercoch a rohožiach.

Dokonalá filtrácia
Cyclonic System je najmodernejšia technológia a dokonale odsáva a oddeľuje častice pomocou odstredivej sily. Počas celej životnosti si zachováva maximálnu účinnosť. Odstredivá sila oddelí väčšie častice od menších a drobné prachové čiastočky a alergény následne zachytia dva vysokoúčinné filtre.

Prekvapivo veľký objem zásobníka
S extra veľkým zásobníkom s objemom až 800 ml povysávate celý dom bez toho, aby ste sa museli zdržovať vysýpaním povysávaných nečistôt.

Až 360° slobody
Vďaka 85 minútovej výdrži batérie si pri vysávaní užijete úplnú voľnosť pohybu na každom mieste vašej domácnosti. Bez kábla dosiahnete do všetkých kútov, dokonca aj tých najvyšších.

Praktická sada príslušenstva
Upratujte ako profesionál so sadou príslušenstva, ktoré nájdete v balení tyčového vysávača Conga Popstar 4070 H2O Max. To vám umožní detailne vyčistiť celý dom, každý kút a odstrániť nečistoty z akéhokoľvek povrchu.


POPIS FUNKCIÍ
Popis funkcií tyčového vysávača Cecotec Conga Popstar 4070 H2O Max:
· Batériový vysávač 4v1: Tyčový vysávač, elektrická metla, ručný vysávač a mop.

Výkon
· Ultra Power: Technológia Ultra Power zabezpečí maximálny výkon až 200 W. Sací tlak je maximalizovaný na 10 kPa*. Cyclonic System ponúka extrémne čistenie aj tých najzložitejších materiálov, akými sú vysoké koberce alebo švy na sedačke. Vďaka tomu bude váš domov vždy dokonale čistý.
* Podľa skúšok vykonaných v súlade s článkom 5.8 normy IEC 62885-4:2020.
· 2 režimy vysávania: Vďaka režimom Eco a Turbo sa vysávač prispôsobí každej situácii. Režim Turbo odstráni najťažšie nečistoty a je vhodný na vysávanie kobercov.
· Cyclonic System a filtre: Cyklónová technológia dokonale odsáva a oddeľuje častice pomocou odstredivej sily. Počas celej životnosti si zachováva maximálnu účinnosť. Odstredivá sila oddelí väčšie častice od menších a drobné prachové čiastočky a alergény následne zachytia dva vysokoúčinné filtre.
· Batéria: 40,7 V Li-Ion batéria s kapacitou 2 500 mAh poskytuje až 85 minút* nepretržitého vysávania a plné nabitie za 4 - 5 hodín.
*V režime ECO bez motorizovaného príslušenstva.

Vybavenie
· Mopovanie H2O Clean: Vďaka nádržke na vodu H2O Clean vysávajte a mopujte jedným ťahom a skráťte svoj čas strávený upratovaním.
· Kefa High Speed Power Brush: Motorizovaná hubica s univerzálnou rotačnou kefou High Speed Power Brush odstráni najodolnejšie nečistoty z pevných podláh, a aj tie, ktoré sa usadia v kobercoch a rohožiach.
· LED osvetlenie na hubici: Vďaka zabudovanému LED osvetleniu na vysávacej hubici vášmu zraku neunikne ani posledné zrnko prachu.

Ostatné vlastnosti
· 360° slobody: Vďaka prevádzke na batériu si pri vysávaní užívate úplnú voľnosť pohybu na každom mieste vašej domácnosti. Bez kábla dosiahnete do všetkých kútov, dokonca aj tých najvyšších.
· Only Silence: Hlučnosť pri upratovaní iba 75 dB. Oveľa menej než iné vysávače s podobným výkonom.
· Objem zásobníka na prach: 800 ml
· Nízka hmotnosť 3,36 kg zabezpečuje ľahkú manipuláciu.

Príslušenstvo
· Príslušenstvo v balení: 2v1 úzka hubica na nábytok a/alebo kúty, nádrž na vodu H2O Clean.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Hmotnosť: 3,36 kg
Výdrž batérie: 85 minút
Kapacita a typ batérie: 2 500 mAh (Li-Ion)
Doba nabíjania: 4 - 5 hodín
Objem zásobníka na prach: 800 ml
Filter: Vysokoúčinný filter
Hlučnosť: ≤75 dB

OBSAH BALENIA
· Tyčový vysávač Conga Popstar 4070
· Motorizovaná hubica s univerzálnou rotačnou kefou High Speed Power Brush
· Úzka hubica na nábytok a/alebo kúty
· Nádrž na vodu H2O Clean
· Napájací adaptér

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať