Bose Quietcomfort 45 white

Bose Quietcomfort 45 white

Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť

Bezdrôtové slúchadlá BOSE, mikrofón, bluetooth, Apple/Android, 24 hod. na jedno nabitie, biele
Cena vrátane DPH
350,00 €
Dostupnosť
Na objednávku
Kód
Quietcomfort 45 white
Výrobca

Bose Quietcomfort 45 whiteBose Quietcomfort 45 whiteBose Quietcomfort 45 whiteBose Quietcomfort 45 whiteBose Quietcomfort 45 whiteBose Quietcomfort 45 whiteBose Quietcomfort 45 whiteBose Quietcomfort 45 white


IKONICKY TICHÉ. KOMFORT. A ZVUK.

Cítite to hneď, ako si ich nasadíte. Mäkké, plyšové náušniky vás príjemne obímu. Potom prepnete vypínač a hurá - svet mizne. A začína hudba. Pôvodné slúchadlá s potlačením hluku sú späť s lepším tichým svetom (plus novým režimom Aware), šokujúco ľahkými materiálmi pre prvotriedny komfort a patentovanou akustickou technológiou pre hlboký a čistý zvuk. Slúchadlá Bose QuietComfort® 45 sú bezdrôtové slúchadlá s dokonalou rovnováhou ticha, pohodlia a zvuku.

PÔSOBIA MAGICKY. NIE JE TO VŠAK MÁGIA.

Všetko to začína našou technológiou Acoustic Noise Canceling (ANC), ktorá je výsledkom viac ako 50 rokov výskumu. Na nepretržité meranie, porovnávanie a reakciu na vonkajší hluk používame malé mikrofóny skryté v náušníkoch. Tento šum je potom zrušený opačným signálom, čo má za následok menej rušenia - a viac vašej hudby. Pomocou tlačidla na ľavom slúchadle si vyberte tichý režim s úplným potlačením hluku alebo z AWARE režim, aby ste opäť vpustili do slúchadiel okolitý hluk.

VIAC HUDBY.

Aware režim prináša vonkajší svet pomocou mikrofónov, ktoré zachytávajú zvuky okolo vás a prehrávajú ich prirodzene prostredníctvom slúchadiel. Je to vaša hudba a zároveň vaše prostredie. Znie to - a cíti sa - ako keby ste vôbec nemali slúchadlá.

TVOJA HUDBA. VO VYSOKEJ KVALITE.

Hudba, podcasty a videá. Toto je obsah, ktorý milujete. Preto sme navrhli slúchadlá QuietComfort 45 s exkluzívnymi technológiami Bose, ako sú akustická architektúra TriPort a aktívny ekvalizér optimalizovaný pre hlasitosť, aby produkovali všetko s vysokou vernosťou.
Patentovaný dizajn TriPort odvetráva náušníky a dodáva im hĺbku a plnosť - to všetko bez zväčšenia ich veľkosti. Získate tak lepší zvuk zo slúchadiel, ktoré sú menšie, ľahšie a pohodlnejšie. Navyše, aktívny ekvalizér optimalizovaný na hlasitosť zvyšuje maximá a minimá, aby si udržal rovnaký verný výkon bez ohľadu na to, ako hlasno alebo ticho počúvate. Basy zostanú konzistentné, aj keď znížite hlasitosť a hudba bude stále čistá, aj keď ju zvýšite.

POHODLIE V DETAILOCH

Neuveriteľný zážitok z počúvania si vyžaduje úroveň pohodlia, ktorej by sa dalo zodpovedať. Slúchadlá QuietComfort 45 v tomto ohľade zameriavajú na všetky malé detaily. Hladké náušniky bez záhybov, luxusne plyšová syntetická koža a minimálna zvieracia sila. Takmer zabudnete, že ich máte na sebe - dokonca aj po hodinách počúvania.
Nárazu odolný nylon vyplnený sklom spevňuje hlavový mosť tak, aby ho chránil pred pádmi a držal svoj tvar.
Každý otočný bod je vybavený liatinovým pántom, takže zostane pevný a odolný.
Luxusná plyšová syntetická koža na náušníkoch a na hornej časti hlavového mosta zaručuje celodenné pohodlie.

JASNEJŠIE KONVERZÁCIE. VNÚTRI AJ VONKU.

Pridaním štvrtého externého mikrofónu sme vylepšili zachytávanie hlasu pri telefonovaní. Slúchadlá zameriavajú a izolujú váš hlas, zatiaľ čo algoritmus potláčajúci hluk filtruje okolité zvuky a zaisťuje tak jasnejšie konverzácie. Všetko sa to deje v reálnom čase, čo vám dáva istotu, že váš hlas znie jasne a zrozumiteľne, dokonca aj vo veterných a hlučných podmienkach.

POČÚVAJTE DLHŠIE

Slúchadlá QuietComfort 45 vám poskytnú viac času na počúvanie ako ich predchodca, s 24 hodinami na jedno nabitie. Dosť na to, aby bolo ticho a vaša hudba v prevádzke aj počas toho najdlhšieho letu. Plnú kapacitu dosiahnete už za 2 hodiny nabájania. Rýchle 15-minútové nabíjanie vám poskytne až 3 hodiny hrania. Alebo zapojte dodaný audio kábel a počúvajte ešte dlhšie v káblovom režime.

APLIKÁCIA BOSE MUSIC

Pomocou aplikácie Bose Music si môžete nastaviť slúchadlá tak ako to máte radi.

SIMPLESYNC

Vďaka technológii Bose SimpleSync môžete spárovať svoje slúchadlá QuietComfort 45 s vybranými reproduktormi a soundbarmi Bose a vytvoriť si tak vlastný zážitok z počúvania.

SPOĽAHLIVÁ KONEKTIVITA

Slúchadlá podporujú technológiu Bluetooth 5.1, ktorá poskytuje silné a konzistentné pripojenie do vzdialenosti 10 metrov. Spárujte až dve zariadenia naraz a bezproblémovo medzi nimi prepínajte.
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať