AEG SCE818E6TF

Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť

Chladnička AEG, vstavaná, mraz. dole, 186/61 l, No Frost, LCD displej, FlexiShelf, en. trieda E
Cena vrátane DPH
999,00 €
Dostupnosť
Na objednávku
Kód
SCE818E6TF
Výrobca

AEG SCE818E6TFAEG SCE818E6TF


Chladnička kombinovaná s mrazničkou dole, No Frost, AEG Mastery SCE818E6TS, výška (cm): 177, technológia No Frost, energetická trieda E, čistý objem chladničky/mrazničky (l): 186 / 61, ovládanie elektronické, dotykové, LCD displej, hlučnosť (dB): 37, zvukový a svetelný varovný signál pri vysokej teplote, vizuálny a zvukový výstražný signál pri otvorených dverách, ventilátor, farba biela, FlexiShelf, rozmer VxŠxH (mm): 1772 x 556 x 549

Čerstvé a zdravé potraviny s technológiou TwinTech® NoFrost - chladnička s mrazničkou TwinTech® No Frost chráni kvalitu potravín. Inteligentná technológia s dvomi nezávislými chladiacimi systémami. V mrazničke sa netvorí námraza a v chladničke je zároveň udržiavaná ideálna vlhkosť, čo bráni vysychaniu. O 60 % menej straty hmotnosti vašich potravín.
Stabilná teplota vďaka technológii DynamicAir - technológia DynamicAir udržuje konštantné prúdenie chladného vzduchu vo vnútri celej chladničky. Každá polica je tak chladená rovnomerne, nedochádza k množeniu baktérií a uložené potraviny vydržia dlhšie čerstvé.

Informačný list výrobku

Energetický štítok

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať